Miks eelistada keskkonnasõbralikku katust tavapärasele?

02. detsember 2016, 10:00
Heiki Kase
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20161202/CM/161209958/AR/0/AR-161209958.jpg

On vaid rõõm tõdeda, et keskkonnasäästlikkuse peale mõeldakse üha enamates tootmisvaldkondades. Ammu ei ole see vaid kütuse- või toiduainetööstuse pärusmaa. Aina rohkem kogub roheline mõtteviis populaarsust ka ehitusvaldkonnas, mistõttu ei ole ainuüksi katusele värvi valimine oluline osa kattematerjali leidmisel. Tähelepanu pööratakse ka sellele, millise jälje jätab katus meie keskkonnale.

Mis on plekkmaterjali valikul oluline, kui hakatakse ehitama näiteks katust, angaari või kuuri?

Weckmani tootevalikus on erinevad materjalid eri tüüpi hoonetele. Valikut tuleks alustada küsimustest, kaua tahame ehitist kasutada, kas on tegemist esindushoone või abihoonega ning milline on keskkond, kus hoone asetseb. Kauni kodu ja ühiskondlike hoonete katuste, fassaadide katmiseks on meil uus GreenCoati teraspleki tootevalik. GreenCoat on tuntud terasetootja SSAB uus värvitud teraspleki tootesari, mille tootevalikust leiab kvaliteetseid plekktooteid igale maitsele ja vajadusele.

Mida GreenCoati terasplekist materjal endast kujutab?

GreenCoat

GreenCoat on uudne värvilise teraspleki tootepere, mis on senistest keskkonnasõbralikum ja paremate tehniliste omadustega.

Mis vahe on GreenCoati materjalil ja tavalisel plekkmaterjalil?

GreenCoat

GreenCoati materjalide pinnakattes on kasutatud tavapäraste fossiilsete komponentide asemel biotehnoloogilisi komponente. Pinde tootmisprotsess on CO2 emissiooni silmas pidades üks puhtamaid maailmas ning seeläbi vähendavad need ökoloogilist jalajälge ja aitavad kaasa rohelisemale elukeskkonnale. Samuti on parem pinnakatte kestvus, UV vastupidavus ja töödeldavus.

Kus seda ehitusel kasutada saab?

GreenCoat

GreenCoati tootesarjas on erinevad värvitud teraspleki tooted katuse materjaliks, fassaadimaterjaliks ning vihmaveesüsteemide tootmiseks. GreenCoati värvitud plekist saab valmistada ka erinevaid kaitseplekke (veeplekid, liiteplekid, parapetiplekid ja muud).

Kust saaks huvi korral rohkem infot GreenCoati toodete kohta?

GreenCoati materjalidest toodetud katusematerjale saab osta Weckmanist või meie edasimüüjatelt üle Eesti. Ühendust võivad võtta ehitajad, majaomanikud, põllumehed, plekksepad – ühesõnaga kõik, kes vajavad kvaliteetseid plekktooteid ja mõtlevad samas keskkonnasäästlikkusele. Meie toodetega saab lähemalt tutvuda veebilehel www.weckman.ee.


Vaata videot!

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. December 2016, 16:30

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing