Tule külla Meerhofi merevaatega luksuskorteritesse

13. september 2017, 09:00
Meerhofi merevaatega luksuskorterited
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170913/CM/170919895/AR/0/AR-170919895.jpg

16. septembril kell 11.00 kuni 15.00 toimub eksklusiivses Meerhof 2.0 kinnisvaraarenduses esimene kliendipäev.

Meerhof 2.0 on Metro Capitali poolt arendatava Meerhofi Kvartali värskeim etapp. Meerhofi Kvartal on Pirita tee äärde loodav luksuskorterite kompleks. Meerhof 2.0 on Metro Capitali kontseptsiooni teine etapp ning 2015. aastal valminud Meerhofi Residentsi edasiarendus.

Meerhof 2.0 läbimõeldud arhitektuur arvestab nii õhtu- kui ka hommikupäikest armastavate inimeste soovidega. Maja lõunapoolselt küljelt avanevad imelised vaated avarasse ja päikeseküllasesse sisehoovi, teiselt poolt aga romantilised vaated merele.

Hoone arhitekt on Tormi Sooväli ning sisekujunduse on loonud SAHA IN sisearhitektid Riina Harik ja Külli Salum.

Kliendipäeva programm:

11.00 Kliendipäeva avamine
11.00 – 12.30 Eesti vs. Soome noorte rulluisuhoki demomäng
12.00 Eesti kuulsaim slackliner Jaan Roose liigub kõrgelt ühest Meerhohi tornist teise
13.00 Eesti tipptennisistide demomäng uuel Meerhofi tenniseväljakul
13.15 Golfivõistlus
14.00 Eesti kuulsaim slackliner Jaan Roose liigub kõrgelt ühest Meerhohi tornist teise
15.00 Kliendipäeva lõpetamine

Terrassivaade

Peale meeliülendava programmi on kliendipäeval võimalik tutvuda valminud korterite, lobby, maa-aluse parkimisala ja tenniseväljakuga hoovialaga. Kohal on ka Meerhofi arhitekt ja sisekujundajad.

Muusikalist atmosfääri loob DJ Sander Mölder, kelle vinüülplaatidelt kõlavad imelisi vaateid täiendavad meloodiad. Lastele pakuvad rõõmu Vahvlihaldajad ja lõbusad tegelased.

Samal päeval avab Metro Capital ka Tivoli ja Kiikri Residentside arendused Kadriorus. See annab huvilistele suurepärase võimaluse: külastada ühe päeva jooksul kolme erinevat arendusprojekti ja leida just oma soovidele vastav uus kodu.

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba üle kümne aasta. Ettevõtte eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.

Viimase paari aastaga on Metro Capitali poolt Tallinnasse loodud enam kui 400 uut korterit, mis on andnud klientidele üle 50 000 m2 põrandapinda. Sellega ollakse üks edukaim ettevõte uute korterite arendus- ja müügiturul.

Metro Capitali arenduste portfellis on nii modernsust kui ka ajaloolisust kombineeriv Metro Plaza ärihoone, eksklusiivne Meerhofi Kvartal, uhke Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon ning mereäärne Tivoli elamurajoon. Eelmisest aastast on sellesse saavutuste pikka nimekirja lisandunud imekaunid Kiikri Residentsid.

Lisainfo:

Mart Habakuk, CEO 5621 1264, mart.habakuk@metro.ee          
Urmas Uibomäe, Turundusjuht, 5668 0111 urmas.uibomae@metro.ee

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. September 2017, 15:13
Otsi:

Ava täpsem otsing