Stora Enso hakkas Tallinnas uue tehnoloogiaga digitaalseid pakendeid tootma

24. mai 2018, 09:00
Seni oli lainepapist pakendite tootmine kohaldatud vaid suurtele klientidele. Nüüd saavad ka kõik väiksed tellimused kiiresti tehtud.
https://www.aripaev.ee/storyimage/ea/20180524/CM/180529834/AR/0/AR-180529834.jpg

Stora Enso Packaging alustas aprillis Tallinna tehastes lainepapist pakendite digitaalse tootmisega, Tallinnast tarnitakse tooteid kõikidesse Balti riikidesse.

Stora Enso Packaging on üle kogu maailma üks suuremaid ökonoomsete lahenduste pakkujaid pakendite, biomaterjalide, puitkonstruktsioonide ja paberi tootmisel. Uus suund on aprillis käivitunud digitaaltrükiga lainepapist pakendite tootmine. Lainepapist pakendite tootmises kasutatav digitaaltehnoloogia on innovaatiline lahendus, mis pakub paindlikumaid võimalusi nii pakendite disainimise kui ka tarneaegade kohta.

“Pakkudes innovaatilisi ning jätkusuutlikke kõrge kvaliteediga pakkematerjale ja -teenuseid, soovime luua oma klientidele lisaväärtust. Otsus investeerida digitaalsesse tootmistehnoloogiasse tulenes üha muutuvatest turusuundumustest ja klientide järjest kasvavast nõudlusest lühikeste täitmisaegade, väikeste tellimuste koguste ning ka võimaluse vastu muuta pakendi disaini tihemini ilma vajaduseta trükkimise ja lõikevahendite järele,” ütles lainepapi Kesk-Euroopa tootmisjuht Tomasz Zebrowski. Tänapäeval lähtutakse sellest, et pakendite näol on tegemist pigem transpordipakenditega, mis pärast kaupade kohale toimetamist punktist A punkti B ära visatakse.

Pakend on võimas ja tõhus turundusvahend

Just seetõttu on väga oluline, et see peegeldaks pakendatud toote parimaid omadusi, kõnetaks ostjat, kaitseks toodet pakendamise, transportimise ja hoiustamise ajal ning tagaks selle, et toode jõuab turvaliselt lõpptarbijani. Kõigi ülalmainitud kõrgete nõudmiste täitmiseks pakume ideaalset lahendust, milleks on kombinatsioon õigest materjalist ja tootmistehnoloogiast: lainepapp ja digitaaltrükk ning lõikamine.

Stora Enso Packaging digitaalselt toodetud lainepapist pakendite peamised väärtused peituvad alljärgnevas:

• lühike tarneaeg;

• puudub minimaalne tellimuse kogus;

• puudub vajadus trükkimise ja lõikevahendite järele.

Kuni praeguseni on lainepapist pakendite tootmine kohandatud suuremahuliste klientide vajadustele ning võimalused kõrge kvaliteediga trükiga pakendite tellimiseks väikestes kogustes on seni turul äärmiselt piiratud.

Stora Enso kogenud meeskond pakub oma olemasolevatele ja uutele klientidele nii digitaalselt toodetud pakendeid kui ka järgmiseid võimalusi:

• luua kliendi vajadustele vastavaid pakendi­disaine;

• kohandada kliendi graafiline disain paken­di disainile;

• anda sisse lühikese tähtajaga tellimusi;

• teha tellimusi ilma minimaalse koguse piiranguta;

• trükkimist ja lõikamist ilma lisakulutusteta selleks vajalikele töövahenditele.

Stora Enso Packaging on tegutsenud Balti riikide turgudel alates 1994. aastast ning on selle regiooni üks suuremaid lainepapi ja lainepapist pakendite tootjaid.

LISAINFO

Carl Norell

Stora Enso Packaging teabejuht

+46 722 410 349

carl.norell@storaenso.com

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. May 2018, 14:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing