Nõupidamine või firmaüritus laeval murrab argirutiini ja avardab mõtlemist

Tallinna, Helsingi, Turu ja Stockholmi vahel sõitvad Viking Line’i laevad pakuvad lisaks puhkusele mugava ja meeldejääva võimaluse korraldada koolitusi, seminare ja tööalaseid mõtterünnakuid. Punastel laevadel on head tingimused nii suuremaks konverentsiks kui ka pisema meeskonna motivatsioonikoolituseks. Meri mõjub vabastavalt ja keskkonnavahetus paneb inimeste mõtted intensiivsemalt liikuma.

Viking Line’i äriklientide müügijuht Reet Johannson ütleb, et merel koolitust, seminari või koosolekut pidades saab olla kindel, et rutiin kaob, seltskond on alati koos ning värsketest mõtetest puudust ei tule. „Meie laevade konverentsiruumid on loodud koosviibimisteks, koosolekuteks, motivatsiooniüritusteks, seminaride, konverentside ja tooteesitluste läbiviimiseks nii väikestele kui suurematele, kuni 200-liikmelistele gruppidele.”

Foto: Tuukka Ervasti

Konverentsiruumides on tänapäevane tehnika ja laeva kokad pakuvad mitmekesist toitlustust. “Usun, et pakettide kokkupanekul suudame täita kõige nõudlikumadki soovid,” märgib Johannson.

Ürituste korraldamiseks laevadel on palju võimalusi, ka ajakavade osas on laevafirma paindlik. Näiteks pakub Viking Line 2,5-tunnist seminaripaketti laeva Viking XPRS Tallinna sadamas viibimise ajal. See annab mugava võimaluse korraldada koosolek sisuliselt Tallinna südalinnas, laeva pardal asuvas konverentsikeskuses. Lihtsama paketi puhul sisaldub hinnas kohv, tee, vesi ja puuviljavalik ning selle hind rühmadele (alates 10 inimesest) on vaid 6 eurot inimese kohta. Täiendavalt saab juurde tellida erinevaid toite.

Üks erilisemaid pakette on aga reedene ajurünnak või koolitus merel. Päev algab väljumisega Tallinnast kell 10.45 ja lõpeb saabumisega Tallinnasse tagasi kell 16.30. Selle päeva jooksul jõuab lisaks mõttetööle meeldivalt aega veeta, meeskonnamänge mängida ja merd nautida.

Tallinna-Helsingi liinil sõitva Viking XPRSi 7. korruse konverentsikeskuse akendest avaneb merele kaunis vaade. Laevas on kaheksa koosolekuruumi, mis omavahelisel ühendamisel mahutavad umbes 200 inimest. Väiksemad ruumid on 12-kohalised.

Teine menukas võimalus on tulla laevale pärast tööpäeva, sõita ühiselt Helsingisse ja laevalt maha tulemata olla enne keskööd tagasi Tallinnas. Selline pakett võimaldab kutsuda töötajad tänutäheks lõõgastuma, siduda see piduliku õhtusöögi, mõne lihtsama koolituse või töötoaga ning lõpetada peoga laeval.

“Meil on erinevad võimalused toitlustamiseks ja meie kaupluse personal on valmis personaalselt tutvustama erinevaid uudistooteid alates lõhnadest ja maiustustest kuni veinide ja šampanjadeni, rääkides sinna juurde lugusid tootearendamisest, müügist ja toodete eripäradest,” kirjeldab Johannson. “See on teistmoodi väljasõit, kus asjalikule päevale lisandub meelelahutus, ostlemine, ühine pidulik õhtusöök, pidu laeval, meeskonnatööna fotojaht või hoopis privaatne karaoke.”

Foto: Tuukka Ervasti

Viking Line’i laevade konverentsiruumides on kaasaegne tehnika ning kõik muu vajalik eduka koosoleku pidamiseks. Laeva personal on valmis paigutama mööblit vastavalt klientide vajadusele nii U-kujuliselt kui ka teatristiilis ning pakkuma einet privaatselt Rootsi lauana või katma piduliku ühise laua.

Puhanud töötaja on rahulolev

Lisaks Tallinna-Helsingi liinile võimaldab Viking Line põnevamat ja pikemat tööreisi ka Helsingist või Turust läbi Ahvenamaa Stockholmi. Selliseid reise kasutavad Johannsoni sõnul väga palju Soome ettevõtjad, kes pakuvad oma töötajatele võimalust ööbida laevas mitu ööd, võtta osa õhtustest pidustustest ning samas pühendada päevane aeg kas tervenisti või osaliselt koolitustele või koosolekutele.

Laevareis hoiab seltskonna edukalt koos ning samas võimaldab inimestele Rootsis või Soomes ka linnade vaatamisväärsustega tutvumist. „Meie spetsialistid oskavad anda nõu ja aitavad broneerida muuseumikülastusi või messidel käimist,” lisab Johannson.

Viking Line’i kõige uhkem laev M/S Viking Grace sõidab Turu-Stockholmi liinil ja pakub reisijatele vaid 24 euro eest kaheks tunniks lõõgastavat spaad laeva ninaosas, vaatega otse mullivannist või massaažilaualt merele ja võimalust imetleda kaunist Soome saarestikku. Eestlaste jaoks pole samuti Viking Grace’iga reisimine keerukas, sest Helsingist saab bussi või rongiga otse Turu sadamasse.

Näidispakett reedesele konverentsile/koosolekule Viking XPRS pardal:

- Edasi-tagasi pilet ühele reisijale (maaleminekut Helsingis ei toimu)

- Laev väljub 10.45 ja jõuab tagasi kell 16.30

- Konverentsiruumi kasutamine terve kruiisi vältel

- Konverentsiruumi standardvarustus

- Kohv/tee/vesi + puuviljavalik

- Brunch või salatibuffet

Hind 32-35 eurot/reisija

Vaata ka www.vikingline.ee/ari-ja-ruhmareisid/konverentsid

Info ja broneerimine telefonil +372 666 3944 või [email protected]

Hetkel kuum