Äripäeva kontaktid

Tellimisega seotud küsimused – klienditugi: 6670 099 | e-post: tellimiskeskus@aripaev.ee

Äripäeva toimetus

Toimetuse üldnumber – 6670 195

Meelis Mandel, peatoimetaja – meelis.mandel@aripaev.ee – 6670 115

Aivar Hundimägi, peatoimetaja asetäitja – aivar.hundimagi@aripaev.ee – 6670 115

Uudistetoimetus

Viivika Rõuk, uudistetoimetuse juht – viivika.rouk@aripaev.ee – 56 218 148

Kristjan Pruul, ajakirjanik – kristjan.pruul@aripaev.ee – 6670 402

Allan Rajavee, ajakirjanik – allan.rajavee@aripaev.ee – 6670 186

Kristel Härma, ajakirjanik – kristel.harma@aripaev.ee – 6670 113

Jaanus Vogelberg, ajakirjanik – jaanus.vogelberg@aripaev.ee 6670 448

Pille Ivask, ajakirjanik - pille.ivask@aripaev.ee – 6670 020

Priit Pokk, ajakirjanik - priit.pokk@aripaev.ee – 6670 119

Väinu Rozental, ajakirjanik – vainu.rozental@aripaev.ee – 7427 160

Linda Eensaar, ajakirjanik – linda.eensaar@aripaev.ee

Anu Jõgi, toimetaja – anu.jogi@aripaev.ee – 6670 123

Ken Rohelaan, toimetaja – ken.rohelaan@aripaev.ee

Ülo Toomsalu, toimetaja – ulo.toomsalu@aripaev.ee – 6670 123

Tiiu Taal, toimetaja – tiiu.taal@aripaev.ee

Uuriv toimetus

Koit Brinkmann, uuriva toimetuse juht – koit.brinkmann@aripaev.ee – 6670 175

Eliisa Matsalu, ajakirjanik – eliisa.matsalu@aripaev.ee – 6670 408

Marge Väikenurm, ajakirjanik – marge.vaikenurm@aripaev.ee – 6670 193

Katariina Krjutškova, ajakirjanik – katariina@aripaev.ee

Arvamustoimetus

Neeme Korv, arvamustoimetuse juht – neeme.korv@aripaev.ee – 6670 169

Askur Alas, arvamustoimetaja - askur.alas@aripaev.ee

Börsitoimetus

Juhan Lang, börsitoimetuse juht – juhan.lang@aripaev.ee – 6670 136

Liina Laks, ajakirjanik – liina.laks@aripaev.ee – 6670 039

Indrek Mäe, ajakirjanik – indrek.mae@aripaev.ee – 6670 192

Kaspar Allik, ajakirjanik – kaspar.allik@aripaev.ee

Anu Lill, ajakirjanik – anu.lill@aripaev.ee

Raadiotoimetus

Birjo Must, raadio juht – birjo.must@aripaev.ee –6670 308

Andres Panksepp, toimetaja ja muusikajuht – andres.panksepp@aripaev.ee – 6670 181

Rivo Sarapik, toimetaja – rivo.sarapik@aripaev.ee - 6670 427

Kujundus- ja fototoimetus

Andras Kralla, fotoreporter – andras.kralla@aripaev.ee

Liis Treimann, fotoreporter - liis.treimann@aripaev.ee

Miguel Alvarez Aparicio, infograafika kujundaja – miguel@aripaev.ee – 6670 125

Estel Eli, vanemkujundaja – estel.eli@aripaev.ee – 6670 125

Matis Karu, tehniline toimetaja – matis.karu@aripaev.ee – 6670 217

Konverentside toimetus

Marili Niidumaa, konverentside toimetuse juht – marili.niidumaa@aripaev.ee – 6670 025

Birgit Jürivete, programmijuht – birgit.jurivete@aripaev.ee – 6670 298

Delovõje Vedomosti

Polina Volkova, peatoimetaja – polina.volkova@aripaev.ee – 6670 280

Jaroslav Tavgen, ajakirjanik – jaroslav.tavgen@aripaev.ee – 6670 101

Elkond Liebmann, toimetaja – elkond.liebmann@aripaev.ee – 6670 082

Varvara Jazõkova, toimetaja – varvara.jazokova@aripaev.ee – 6670 404

Jelena Tsenno, kujundaja – jelena.tsenno@aripaev.ee – 6670 305

Teemaveebid

Best Marketing

Maarit Eerme, Best Marketing Eesti juht – maarit.eerme@aripaev.ee - 514 4884

Hando Sinisalu, Best Marketing Internationali juht – hando@best-marketing.com – 502 8561

Bestsales

Aira Tammemäe, toimetaja - aira.tammemae@aripaev.ee - 502 5548

Maarit Eerme, Bestsales.ee juht - maarit.eerme@aripaev.ee - 514 4884

Kaubandus

Maarit Eerme, kaubandus.ee juht – maarit@kaubandus.ee – 514 4884

ITuudised

Mari Kõlli - mari.kolli@aripaev.ee

Ehitusuudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 667 0438

Sandra Malvik, sündmused – sandra.malvik@aripaev.ee – 667 0438

Kinnisvarauudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 667 0438

Kristi Kool, Kinnisvarauudised.ee toimetaja - kristi.kool@aripaev.ee - 667 0438

Sandra Malvik, sündmused – sandra.malvik@aripaev.ee – 667 0438

Logistikauudised

Tõnu Tramm, juht-toimetaja – tonu@logistikauudised.ee – 527 7780

Hedi Meigas, sündmused – hedi.meigas@aripaev.ee – 5384 5159

Tööstusuudised

Harro Puusild, tööstusuudised.ee juht – harro@toostusuudised.ee – 5193 5524

Hedi Meigas, sündmused – hedi.meigas@aripaev.ee – 5384 5159

Põllumajandus

Meelika Sander-Sõrmus, pollumajandus.ee juht – meelika@pollumajandus.ee – 5553 3789

Metsamajandus

Meelika Sander-Sõrmus, metsamajandusuudised.ee juht – meelika@metsamajandusuudised.ee – 5553 3789

Finantsuudised

Bret Metsküla, finantsuudised.ee juht – bret@finantsuudised.ee – 5811 7860

Raamatupidaja

Marianne Lõhmus, raamatupidaja.ee juht – marianne@raamatupidaja.ee – 667 0405

Personaliuudised

Kai Miller, toimetaja – kai@personaliuudised.ee – 5330 5136

Sekretär

Birgit Aljaste, sekretar.ee, pidupaev.ee ja seminariruum.eu juht – birgit.aljaste@aripaev.ee – 5373 8733

Pärnu Konverentsid

Liina Leiten – liina.leiten@aripaev.ee – 518 4004

Hetkel kuum