Allikas: www.aripaev.ee • 8. oktoober 1989 • 3 min
Jaga lugu:

Äripäeva kontaktid

Tellimisega seotud küsimused – klienditugi: 6670 099 | e-post: tellimiskeskus@aripaev.ee

Äripäeva toimetus

Toimetuse üldnumber – 6670 195

Meelis Mandel, peatoimetaja – meelis.mandel@aripaev.ee – 6670 115

Aivar Hundimägi, peatoimetaja asetäitja – aivar.hundimagi@aripaev.ee – 6670 115

Uudistetoimetus

Viivika Rõuk, uudistetoimetuse juht – viivika.rouk@aripaev.ee – 56 218 148

Kristjan Pruul, ajakirjanik – kristjan.pruul@aripaev.ee – 6670 402

Allan Rajavee, ajakirjanik – allan.rajavee@aripaev.ee – 6670 186

Kristel Härma, ajakirjanik – kristel.harma@aripaev.ee – 6670 113

Jaanus Vogelberg, ajakirjanik – jaanus.vogelberg@aripaev.ee 6670 448

Pille Ivask, ajakirjanik - pille.ivask@aripaev.ee – 6670 020

Priit Pokk, ajakirjanik - priit.pokk@aripaev.ee – 6670 119

Väinu Rozental, ajakirjanik – vainu.rozental@aripaev.ee – 7427 160

Anu Jõgi, toimetaja – anu.jogi@aripaev.ee – 6670 123

Ken Rohelaan, toimetaja – ken.rohelaan@aripaev.ee

Ülo Toomsalu, toimetaja – ulo.toomsalu@aripaev.ee – 6670 123

Uuriv toimetus

Koit Brinkmann, uuriva toimetuse juht – koit.brinkmann@aripaev.ee – 6670 175

Eliisa Matsalu, ajakirjanik – eliisa.matsalu@aripaev.ee – 6670 408

Birjo Must, ajakirjanik – birjo.must@aripaev.ee – 6670 249

Marge Väikenurm, ajakirjanik – marge.vaikenurm@aripaev.ee – 6670 193

Arvamustoimetus

Erki Varma, arvamustoimetaja – erki.varma@aripaev.ee – 6670 169

Askur Alas, arvamustoimetaja - askur.alas@aripaev.ee

Börsitoimetus

Juhan Lang, börsitoimetuse juht – juhan.lang@aripaev.ee – 6670 136

Liina Laks, ajakirjanik – liina.laks@aripaev.ee – 6670 039

Indrek Mäe, ajakirjanik – indrek.mae@aripaev.ee – 6670 192

Kaspar Allik, ajakirjanik – kaspar.allik@aripaev.ee

Raadiotoimetus

Andres Panksepp, toimetaja – andres.panksepp@aripaev.ee – 6670 181

Liis Amor, toimetaja – liis.amor@aripaev.ee

Kujundus- ja fototoimetus

Andras Kralla, fotoreporter – andras.kralla@aripaev.ee

Liis Treimann, fotoreporter - liis.treimann@aripaev.ee

Miguel Alvarez Aparicio, infograafika kujundaja – miguel@aripaev.ee – 6670 125

Estel Eli, vanemkujundaja – estel.eli@aripaev.ee – 6670 125

Matis Karu, tehniline toimetaja – matis.karu@aripaev.ee – 6670 217

Konverentside toimetus

Marili Niidumaa, konverentside toimetuse juht – marili.niidumaa@aripaev.ee – 6670 025

Kati Suun, programmijuht – kati.suun@aripaev.ee – 6670 416

Birgit Jürivete, programmijuht – birgit.jurivete@aripaev.ee – 6670 298

Delovõje Vedomosti

Alyona Stadnik, peatoimetaja – alyona.stadnik@aripaev.ee – 6670 280

Jaroslav Tavgen, ajakirjanik – jaroslav.tavgen@aripaev.ee – 6670 101

Elkond Liebmann, toimetaja – elkond.liebmann@aripaev.ee – 6670 082

Varvara Jazõkova, toimetaja – varvara.jazokova@aripaev.ee – 6670 404

Jelena Tsenno, kujundaja – jelena.tsenno@aripaev.ee – 6670 305

Teemaveebid

Best Marketing

Jekaterina Molotkova, Best Marketing Eesti juht – jekaterina@bestmarketing.ee

Hando Sinisalu, Best Marketing Internationali juht – hando@best-marketing.com – 502 8561

Helen Külaots, Best Marketing Eesti ajakirjanik – helen.kulaots@bestmarketing.ee – 523 1550

Bestsales

Aira Tammemäe, toimetaja - aira.tammemae@aripaev.ee - 502 5548

Maarit Eerme, Bestsales.ee juht - maarit.eerme@aripaev.ee - 514 4884

Kaubandus

Maarit Eerme, kaubandus.ee juht – maarit@kaubandus.ee – 51 44 884

ITuudised

Aali Lilleorg, ITuudised.ee juht – aali@ituudised.ee – 505 3172

Ehitusuudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 6670 438

Sandra Malvik, sündmused – sandra.malvik@aripaev.ee – 6670 438

Kinnisvarauudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 6670 438

Kristi Kool, Kinnisvarauudised.ee toimetaja - kristi.kool@aripaev.ee - 6670 438

Sandra Malvik, sündmused – sandra.malvik@aripaev.ee – 6670 438

Logistikauudised

Tõnu Tramm, juht-toimetaja – tonu@logistikauudised.ee – 52 777 80

Roberta Lupp, sündmused – roberta.lupp@aripaev.ee – 53 310 510

Tööstusuudised

Harro Puusild, tööstusuudised.ee juht – harro@toostusuudised.ee – 51 935 524

Roberta Lupp, sündmused – roberta.lupp@aripaev.ee – 53 310 510

Põllumajandus

Meelika Sander-Sõrmus, juht – meelika@pollumajandus.ee – 55 533 789

Finantsuudised

Bret Metsküla, finantsuudised.ee juht – bret@finantsuudised.ee – 58 117 860

Raamatupidaja

Marianne Lõhmus, raamatupidaja.ee juht – marianne@raamatupidaja.ee – 6670 405

Personaliuudised

Helen Kõrgesaar, toimetaja – helen@personaliuudised.ee – 55 988 223

Sekretär

Laura Tahk, toimetaja – laura@sekretar.ee – 6670 195

Pärnu Konverentsid

Liina Leiten – liina.leiten@aripaev.ee – 51 84 004

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt