Alyona Stadnik • 5. august 2016 kell 11:15

Iga viies euro kasumiks

Vaatamata sellele, et Aku Soraineni loodud Soraineni advokaadibüroo pidi loovutama eelmisel aastal käibeliidri positsiooni, on tegemist endiselt kõige suuremat kasumit teeniva bürooga.  Foto: Vallo Kruuser/Ekspress Meedia

Pea iga viies euro, mis eelmisel aastal õigusteenuse ostmiseks kulutati, läks advokaadibroole kasumiks.

Äripäeva koostatud advokaadibüroode kasumi edetabelis on esmakordselt ületatud 3 miljoni piir. Esikümnes olevatest büroodest kolmel kasum võrreldes eelmise aastaga vähenes. Advokaadibüroode kogukasum oli eelmisel aastal üle 15 miljoni eurot, aasta tagasi üle 12 miljoni euro.

163 advokaadibüroost ei suutnud kasumit teenida 31 bürood.

Edetabelis olevate advokaadibüroode puhul tuleb arvestada järgmist:

Advokaadibürood Borenius ja Cobalt (endine Lawin) ühinesid eelmise aasta oktoobris. Ühine nimi on Cobalt ja tegemist on ühinenud büroode koondnumbritega.

Tärniga on märgitud bürood, mille majandusaasta lõppeb juuni, augusti või septembriga. Eversheds Ots & Co puhul on tegemist 2016. aasta juunis lõppenud majandusaasta andmetega, mis on auditeerimata ja 2015. aastal lõppenud majandusaasta andmetega.

Kasumi järgi saab advokaadibüroosid reastada, kui vajutada edetabeli päises olevale vastava veeru pealkirjale.Advokaadibüroode käibe edetabelit saab vaadata siit ja dividendide edetabelit siit

Hetkel kuum