Äripäevas ei ole enam reklaami, meil on turunduslahendused!

Me ei paku enam lihtsalt meediapindu, vaid toimivaid lahendusi, head nõu ja strateegilisi soovitusi. Kui klient meie poole pöördub, on tal vaja saavutada mingid ärilised eesmärgid – saada rohkem kliente, tutvustada uut brändi või toodet, müüa maha olemasolevad laovarud.

Parimate tulemuste saavutamiseks ei pea sa enam ise valima, milline pind või kanal seda eesmärki kõige paremini täidab – võta meiega ühendust [email protected], anna meile teada:

 • mis on su eesmärk
 • kes on sinu potentsiaalsed kliendid

Meie loome selle põhjal kampaaniaplaani või pikema perioodi turundusplaani, kus kasutame ära lahendused, mille puhul meie kogemus näitab, et need aitavad su eesmärke kõige paremini ära kasutada.

TEENUSED

Turundusstrateegia

Tervikliku turundusplaani loomine vastavalt eesmärkidele

Digiturundus

Facebook, Google Ads, LinkedIn reklaamid

Sisuturundus

Artiklite kirjutamine, avaldamine, levitamine

Bännerid

Bännerreklaamid meie saitidel ja Google Display abil

E-maili turundus

Leiame õiged sihtrühmad ja loome postituse

Printreklaam

Äripäev, Investor, Imeline Teadus, Imeline Ajalugu

Raadio

Sisuturundussaated, reklaamklipid

Konverentsid

Kohtu oma klientidega silmast silma

Tööandja bränding

Töökuulutused, tööandja brändingu artiklid

Läti&Leedu

Artiklid ja bännerid kogu Baltikumis korraga

Teenustest lähemalt:

Koostame just sinu ettevõtte eesmärkidest ja vajadustest lähtuva turundusstrateegia. Pakume välja need turundustegevused ja kanalid, mis toovad kõige parema tulemuse ja aitavad seatud eesmärke saavutada.

Meie suurim tugevus on B2B turundus – meil on selles silmapaistev kogemustepagas, majatäis B2B teemadega tegelevaid spetsialiste ning kanalid, mis toetavad  sõnumite levitamist õigele sihtrühmale.

Teine meie oluline suund on premium kliendi turunduskampaaniad, kuna Äripäeva ja teemaveebide lugejad on ka eraisikuna keskmisest suurema ostuvõimega. Äripäev on hea koht, et turundada ka selliseid eraisikutele suunatud tooteid ja teenuseid nagu kinnisvara, mööbel, kunst, investeerimistooted, autod, reisid jms.

Meie käest saad head nõu nii ühekordse kampaania loomisel kui ka pikaajalise ja tervikliku turundusplaani loomisel.

Toome sinu ettevõtte, toote või teenuse just sinu jaoks oluliste sihtrühmade vaatevälja. Mõtleme kaasa teemapüstituste ja pealkirjade osas, et artikkel tuleks tõeliselt huvitav ja pakuks lugejale väärtuslikku infot. Meie kogenud kaasautorite abil valmivad kvaliteetsed artiklid ning meie turundustiim levitab loodud sisu väga täpselt valitud sihtrühmale. Lisaks sisuturundusartiklitele on võimalik teha ka sisuturunduslikku raadiosaadet/podcasti, mis ilmub Äripäeva raadio eetris ja Äripäev.ee veebis.

Tahad jõuda tööstussektori otsustajateni? Investoriteni? Eesti suurimate ettevõtete juhtideni? Jõukate eraklientideni? Paneme oma majasisesed andmed sinu äri heaks tööle ning sihime vajalikke sihtrühmi ka väljaspool Äripäeva kanaleid. Oma turundustegevuste kaudu on meil võimalik tabada väga täpselt erinevate valdkondade ärikliente või siis kõrgema ostujõuga premium-erakliente. Sellist väga täpset sihtimist saame kasutada sisuturundusartiklite, raadio podcastide ja Google Display bännerite puhul.
 • Võimendame Facebookis sisuturundusartikleid sellele sihtrühmale kellele soovid, saame vajadusel võimendust korrata paari kuu järel.
 • Sihime raadio podcaste soovitud sihtrühmadele, et saada kätte õiged kuulajad, mida raadioeeter nii täpselt sihtida ei võimalda.
 • Levitame bännerreklaame väljaspool Äripäeva kanaleid, kasutades ära kliente, kes ei külasta meie uudisveebe igapäevaselt, kuid kes kuuluvad ikkagi soovitud sihtrühma hulka.
Sihtrühmade suurus>> 
Bännerreklaam aitab sul olla oma ettevõtte, toote või teenusega kliendi silme ees sõltuvalt kampaania eesmärkidest lühema või pikema perioodi jooksul.  Bännerreklaam meie veebilehtedel on väga hea võimalus brändituntuse tõstmiseks. Äripäeva kanalites esindatud olemine annab sinu ettevõttele teatava kvaliteedimärgi ja usaldusgarantii. Äripäeva ja teemaveebide bännerite info>>
Äripäeva raadio kuulajad saavad iga nädal olulist infot enam kui paarikümne erineva ärivaldkonna kohta. Äripäeva raadio on mõeldud aktiivsele ja ettevõtlikule inimesele, kes on huvitatud majandusest, investeerimisest, rahandusest, ärijuhtimisest, seadusandlusest, meeskondade juhtimisest, innovatsioonist ja nendega seotud valdkondadest. Raadio kuulajad on liidrid ja eestvedajad: ettevõtjad, juhid, väikeinvestorid, spetsialistid, arvamusliidrid, ametnikud, otsustajad. Äripäeva raadios saad teha nii 45minuti pikkuseid sisuturundussaateid kui ka reklaamklippe ja -kõlle. Vaata raadioklippide meediakaarti>>  Vaata sisuturundussaate meediakaarti>> Vaata MINI sisuturundussaate meediakaarti >>
Äripäeva printväljaannete hulk on vähenenud ning panustame kvantiteedi asemel kvaliteedile.  Äripäev annab välja järgmisi printväljaandeid:
E-maili turunduses kasutame alati uuendatud ja kontrollitud Infopanga andmeid. See on suurepärane võimalus konkreetsete lead´ide genereerimiseks, kellega siis hiljem juba ise otse ühendust võtta. Pakume e-mailiturunduse täislahendust, kus loome ise sihtrühmad, koostame ja kujundame kirja sisu ning analüüsime tulemusi. Äripäeva Infopank toob äri- ja finantsotsuste langetamiseks vajaliku informatsiooni parimal kujul ja mõistliku hinnaga sinu töölauale. Otsime ja kogume Eesti ettevõtete ja juhtidega seotud andmeid paljudest allikatest nagu Äriregister ning Maksu- ja Tolliamet, samuti otsekontaktidest. Moodustame kogutud andmetest süstematiseeritud ja tervikliku andmekogu, mille tulemusena leiab Infopangast iga Eesti ettevõtte ja otsustaja andmed. Vaata Infopanga sihtgruppe lähemalt>> Vaata e-maili turunduse pakette >>
Kui tahad kindla valdkonna sihtrühmade silme ees aastaringselt olla, siis oleme loonud koostööpaketid, mis sisaldavad meie populaarseimaid ja tõhusamaid teenuseid ja katavad ära paljude ettevõtete aastased turundusvajadused. Vaata lähemalt>>
Oled korraldamas ägedat üritust/seminari/konverentsi ja tahad sinna rohkem osalejaid saada? Meil on rohkelt kogemusi ürituste turundamisel ja selleks sobivad sihtgrupid. Küsi pakkumist või vaata pakettide võimalusi siit>>

Brändi tuntus mõjutab kandidaatide otsust. Tööotsijad eelistavad kandideerida ettevõtetesse, millest nad on midagi kuulnud, mille vastu neil on usaldus ja kelle tiimi osana nad ennast ettekujutada oskavad. Ihaldusväärseima tööandja TOP-is on sageli just need ettevõtted, kes panustavad tugevalt tööandja brändingusse ja kujundavad iseendast atraktiivse tööandja kuvandi meedias.

Erinevalt tööotsinguportaalidest aitavad Äripäeva kanalid tabada ka sihtgruppe, kes ei otsi aktiivselt tööd, aga keda võib mõni atraktiivne pakkumine kõnetada. Kuvandi loomise ja tööandja brändingu turundusega on mõttekas tegeleda pidevalt, mitte alles siis, kui töökuulutustele piisavalt kandideerijaid ei saa.

Äripäevas saame avaldada töökuulutusi ja Facebooki sponsoreeritud reklaami abil sihtida seda reklaami täpselt õigele sihtrühmale. Samad võimalused on ka tööandjabrändingule suunatud artiklite osas.

Korraldame populaarseid ja hinnatud konverentse praktiliselt igas ärivaldkonnas, kuhu kogunevad just vastava sektori juhid ja otsustajad. See on suurepärane võimalus olla oma ettevõttega nähtav, suhelda potentsiaalsete klientidega näost-näkku ja koguda väärtuslikke kontakte.

Vaata konverentside nimekirja>>
Konverentside koostööpakett 75+ osalejaga>> 
Konverentside koostööpakett 250+ osalejaga>>

Soovid regulaarset infot meie uudiste ja eriprojektide kohta? Liitu 1x kuus ilmuva uudiskirjaga:

MIKS TEHA KAMPAANIAID ÄRIPÄEVA KANALITES?

40 MILJARDI EURO EEST OTSUSEID AASTAS

Aitame Sul jõuda juhtide ja otsustajateni!

 

Äripäev on vaieldamatu B2B meedia turuliider.

Äripäev on kujunenud professionaalseks ja mitmekesiseks juhtidele suunatud infopakkujaks, meil on 20 uudisveebi, anname välja mitut ajakirja, teeme aktiivselt raadiosaateid ning  oleme Eesti suurim ärikonverentside ja avatud koolituste korraldaja. 

Vaieldamatu B2B turuliider
Kõrgem ostujõud nii eraisiku kui ärikliendina
Suurem mõju otsuste tegemisel
Äripäeva usaldusväärsus tõstab ka Sinu toote/teenuse usaldusväärsust
Previous slide
Next slide
Suurem mõju otsuste tegemisele:

Meie kanalite peamised kasutajad on juhid ja otsustajad! Eestis  on erasektoris ca 50 000 juhti ja avalikus sektoris ca 20 000 juhti, kes teevad iga päev miljonitesse eurodesse ulatuvaid otsuseid. Võrreldes tavatarbijaga on otsustaja rahakott enam kui 50 korda suurem. 

Kõrgem ostujõud:

Otsustajad ja juhid omavad tavaliselt kõrgemat ostujõudu ning võivad seetõttu teha suuremaid ostuotsuseid. Nende ostud võivad kaasa tuua suurema kasumi ja tulu ettevõttele, kes suudab neid veenda. Samal ajal on nad ka kõrgema ostujõuga eraisikud, kellele saab sihtida ka eratarbimiseks mõeldud tooteid ja teenuseid.

Tugevam brändi tuntus ja usaldus:

Otsustajad ja juhid teevad oma otsused sageli lähtudes usaldusest ning kui nad tunnevad teie brändi, võivad nad olla valmis teie ettevõttega rohkem ja pikaajalisemalt koostööd tegema. Äripäeva usaldusväärne kuvand aitab ka teie brändi kuvandile kaasa aidates luua teie brändile tugevat tuntust ja suurendada selle väärtust.

Äripäeva uudisveebid

ÄP_logo_80

Äripäev.ee on juhtiv äriuudiste veebisait, mis hoiab 7 päeva nädalas silma peal kõigil ettevõtlussündmustel. Äripäev.ee on parim ettevõtjale suunatud turunduskanal.

Sihtgrupi moodustavad ettevõtete omanikud, juhid, töötajad, kellest otseselt või kaudselt sõltub ostuotsus ettevõttes. Samuti väikeinvestorid, kes jälgivad Investor Toomase ja börsiuudiseid.

 • Sihtrühma suurus ~200 000
 • Uudiskirja saajaid 65 000

Tutvu veebilehega >> 

DV_logo

Dv.ee on parim venekeelsele ettevõtjatele suunatud (B2B) turunduskanal Eestis. DV.ee sobib hästi ettevõtetele suunatud teenuste ja toodete turundamiseks, kuid samuti on see hea kanal jõuka erakliendi tabamiseks.

Sihtgrupi moodustavad venekeelsed ettevõtlikud inimesed. Ettevõtete omanikud, juhid ja töötajad, kellest otse või kaudselt sõltub ostuotsus ettevõttes. Samuti väikeinvestorid.

 • Sihtrühma suurus ~35 000
 • Uudiskirja tellijaid 16 000

Tutvu veebilehega >> 

Investor Toomas on Äripäeva poolt välja mõeldud tegelane. Tema käsutuses on reaalne raha, mida hakati 2002. aasta algusest investeerima aktsiaturgudele. Investor Toomase investeerimisotsused langetab Äripäeva börsitoimetus.

Sihtrühma moodustavad Eesti väiksemad ja suuremad investorid.

 • Sihtrühma suurus ~41 000
 • Uudiskirja tellijaid 19 100

Tutvu veebilehega >> 

Bestmarketing.ee on Eesti juhtiv turundusteemaline veebisait, mis kajastab turunduse, reklaami, meediaplaneerimise ja suhtekorralduse valdkonna edulugusid, sündmusi ja suundumusi.

Sihtgrupi moodustavad kõik turundustöötajad. Turundusjuhid, suhtekorraldajad, meediaplaneerijad, loovagentuuride spetsialistid ja meediaettevõtete töötajad, kelle pädevuses on turundustegevus ja -kampaaniate korraldamine
ning suunamine. 
Hinnanguliselt kasutab veebisaiti ligi 90% turundajatest.

 • Sihtrühma suurus ~15 000
 • Uudiskirja tellijaid 6800

Tutvu veebilehega >> 

Ehitusuudised.ee on juhtiv kinnisvara- ja ehitusteemaliste äriuudiste veebisait, mis kajastab ehituses, kinnisvaras ja materjalitööstuses olulisi teemasid.

Sihtgrupi moodustavad ehitusettevõtete juhid, omanikud, juhatuse liikmed, võtmetöötajad, ehituse projektijuhid, ehituse järelevalve, ehitusmaterjalide tootjad, ehitusinsenerid, arhitektuuribüroo juhid, projekteerimisbüroode juhid.

 • Sihtrühma suurus ~26 000
 • Uudiskirja tellijaid 11 700

Tutvu veebilehega >> 

Finantsuudised.ee kajastab majanduse, rahanduse, ettevõtluse, maksunduse ja äriseaduste olulisi küsimusi.

Sihtgrupi moodustavad ettevõtete finantsjuhid, (pea)raamatupidajad, finantskontrollerid, finantsanalüütikud, finantskonsultandid, ärikontrollerid, tegevjuhid, palgaarvestajad, audiitorid, siseaudiitorid, finantsosakonna juhid, äriarenduse juhid, juhatuse liikmed ja teised finantsteemadest huvitatud inimesed.

 • Sihtrühma suurus ~9000
 • Uudiskirja tellijaid 8400

Tutvu veebilehega >> 

Foundme.io on Eesti start-up maastiku uudiseid ja arvamuslugusid kajastav meediaportaal.

Sihtgrupi moodustavad Eesti idufirmade kogukond ning tehnoloogiasektori võtmeisikud.

 • Sihtrühma suurus ~15 000
 • Uudiskirja tellijaid 9500

Tutvu veebilehega >> 

ITuudised.ee on juhtiv infotehnoloogia äriuudiste sait kajastab olulist IT-äris, IT-arenduses, teadus- ja arendustegevuses, riist- ja tarkavaras, tulevikutrendides jm.

Sihtgrupi moodustavad infotehnoloogiavaldkonna otsustajad ja arvamusliidrid era- ja avalikust sektorist.

 • Sihtrühma suurus ~18 000
 • Uudiskirja tellijaid 8700

Tutvu veebilehega >> 

Kaubandus.ee on Eesti kaubandusuudiste veebisait , mis kajastab kaubandusvaldkonna uudiseid, edulugusid, sündmusi ja suundumisi

Sihtgrupi moodustavad Eesti kaubandusettevõtete juhid, tegevjuhid, ostujuhid, personalijuhid, kvaliteedijuhid ja tootejuhid. Lai ring kaubanduses aktiivselt tegutsevatest ettevõtetest, sh ka poodide juhid, turundus- ja müügijuhid.

 • Sihtrühma suurus ~28 000
 • Uudiskirja tellijaid 8000

Tutvu veebilehega >> 

Kinnisvarauudised.ee kajastab kinnisvaravaldkonna uudiseid, edulugusid, sündmusi ja suundumusi.

Sihtgrupi moodustavad Eesti kinnisvaravaldkonna tegev- ja keskastmejuhid, kinnisvarahaldajad, investeeringute juhid, kinnisvaraomanikud, kinnisvaraarendajad, kinnisvaravahendajad ja -hindajad, ärikinnisvara ja investeeringute nõustajad, arhitektid, projekteerijad, müügi- ja turundusjuhid.

 • Sihtrühma suurus ~24 000
 • Uudiskirja tellijaid 12 000

Tutvu veebilehega >> 

Logistikauudised.ee on Eesti juhtiv logistikauudiste veebikeskkond, mis kajastab olulisi teemasid transpordis, laomajanduses ja logistikas.

Sihtgrupi moodustavad logistikavaldkonna arvamusliidrid. Logistika, transpordi ja laomajanduse ettevõtete omanikud, juhid ja töötajad.

 • Sihtrühma suurus ~11 000
 • Uudiskirja tellijaid 6700

Tutvu veebilehega >> 

Meditsiiniuudised.ee on tervishoiutöötajatele suunatud teemaveeb, mis pakub ainulaadset ülevaadet sektori uudistest, edulugudest ja plaanidest.

 • Sihtrühma suurus ~20 000
 • Uudiskirja tellijaid 10 000

Tutvu veebilehega >> 

Palgauudised.ee on Eesti ainuke palguudiseid kajastav portaal pakub lugemist ja värskeid ülevaateid palgastatistika, töötasude, tööturu arengute, tööõiguse ja töökorralduse aktuaalsetel teemadel.

Sihtgrupp on palgaarvestajad, raamatupidajad, personalispetsialistid, osakonnajuhid, vahetusevanemad ja teised, kes tegelevad ettevõttes tööaja, palga- ja puhkusearvestusega. Lisaks on lugejateks raamatupidamisteenuse pakkujad, kelle teenuste hulgas palgaarvestus.

 • Sihtrühma suurus ~5000
 • Uudiskirja tellijaid 1200

Tutvu veebilehega >> 

Personaliuudised.ee on juhtiv personaliteemaline veebisait, mis kajastab asja- ja ajakohast teavet personalitöösse puutuva kohta.

Sihtgrupiks on personalijuhid, juhtival positsioonil inimesed, kelle tööülesanded sisaldavad ka inimeste juhtimist, koolitajad, tööõiguse, tööandja brändingu ja värbamise spetsialistid.

 • Sihtrühma suurus ~28 000
 • Uudiskirja tellijaid 10 000

Tutvu veebilehega >> 

Põllumajandus.ee on juhtiv põllumajandus- ja metsandusuudiste veebileht, mis kajastab kõike olulist taime- ja loomakasvatuses ning metsanduses ja neid teenindavas sektoris.

Sihtgrupi moodustavad taime- ja loomakasvatuse, metsanduse, jahinduse, vesiviljeluse ja neid teenindavate ettevõtete otsustajad.

 • Sihtrühma suurus ~15 000
 • Uudiskirja tellijaid 7600

Tutvu veebilehega >> 

Raamatupidaja.ee on juhtiv finants- ja rahandusuudiste veebisait, mis kajastab raamatupidamise, maksunduse ja rahanduse ning äriseaduste olulisi küsimusi.

Sihtgrupp on tipptaseme rahandusspetsialistid, ettevõtete pearaamatupidajad, finantsjuhid, raamatupidamis-osakondade töötajad, juhid ning audiitorid, konsultandid, raamatupidamisteenuse pakkujad.

 • Sihtrühma suurus ~24 000
 • Uudiskirja tellijaid 16 700

Tutvu veebilehega >> 

Sekretär.ee on ainus veebisait, mis edastab tööga seotud infot ning uudiseid sekretärile ja teistele bürootöötajatele.

Sihtgrupi moodustavad sekretärid, assistendid, juhiabid, büroojuhid – kõik, kelle pädevuses on otsustada kontoritarvete vajaduse, reisikorralduse ja büroo toimimise oluliste küsimuste üle.

 • Sihtrühma suurus ~17 000

Tutvu veebilehega >> 

Tööstusuudised.ee on tööstussektori uudiste veebisait, mis koondab erinevate tööstusvaldkondade juhte ning kajastab neile sektori uudiseid, edulugusid, sündmusi ja tulevikusuundumusi.

Sihtrühma moodustavad Eesti keskastme- ja tegevjuhid, spetsialistid ja ettevõtjad järgmistest valdkondadest: energeetika, ehitusmaterjali-, elektroonika-, toiduaine-, tekstiili-, rõiva-, plasti-, keemia-, mööbli-, puidu-, metsa-, metalli-, masina-, paberi- ja trükitööstus.

 • Sihtrühma suurus ~30 000
 • Uudiskirja tellijaid 12 000

Tutvu veebilehega >> 

Virtuaalkliinik.ee on Eesti esimene patsiendiotsustustugi ja e-tervise teenuste keskkond, mis toetab patsienditeekonda täispikkuses, alates tervisemure netiotsingust kuni ravivõimaluste, arstiabi ja diagnoosijärgse teavitustööni.

Sihtrühmaks on inimesed, kellel on endal või lähedasel tervisemure, kroonilised haiged, kes vajavad diagnoosipõhist abimaterjali, ning terviseteadlikud, ettevõtlikud ja oma aega kõrgelt hindavad inimesed, kes soovivad oma tervist hoida ja haigusi ennetada.

 • Sihtrühma suurus ~160 000
 • Uudiskirja tellijaid 25 000

Tutvu veebilehega >> 

IA logo

Imeline Ajalugu on Skandinaavia suurim ajalooalane väljaanne, mis ilmub nii veebis kui ka paberil. Imeline Ajalugu on loetuim ajakiri Eestis.

Imelise Ajaloo lugejate seas on palju suure sissetulekuga inimesi. Imeline Ajalugu katab hästi nii meeste kui ka naiste sihtgruppi.

Uudiskirja saajaid 12 000.

Tutvu veebilehega >> 

Imeline Teadus on Skandinaavia suurim populaarteaduslik väljaanne, mis ilmub nii veebis kui ka paberil. Imeline Teadus on loetavuselt teine kuukiri Eestis.

Imelise Teaduse lugejate seas on palju suure sissetulekuga inimesi. Imeline Teadus katab hästi nii meeste kui ka naiste sihtgruppi.

Uudiskirja saajaid 7000.

Tutvu veebilehega >> 

Kestlikkusuudised on ESG professionaalide uudisveeb. Veebi kogunevad Eesti ESG professionaalide päriselulised lood, info selle valdkonna korralduste, seadusandluse kui ka rahastuste kohta. Kestlikkusuudised.ee jaoks on esmatähtis see, mis määrab ja mõjutab Eesti ettevõtluse ESG-d.

Sihtgrupi moodustavad Eesti ESG-juhid ja teised ESG teema eest vastutajad personalijuhtidest tegevjuhtideni.

Tutvu veebilehega >> 

Kohalik uudisveeb Lääne-Virumaa Uudised pakub kohalikele elanikele kvaliteetset ajakirjandust, mis keskendub Lääne-Virumaa teemadele ja inimestele. Lääne-Virumaa Uudised toob kohalikku ellu särtsu ja aitab kutsuda esile positiivseid muutusi. Vahendame kogukonnale olulist, kasulikku ja inspireerivat infot kiiresti, ausalt ja kartmatult. Peame oluliseks info vaba levikut, arvamuste paljusust, probleemide kartmatut esiletoomist.

Sihtgrupi moodustavad  kõik Lääne-Virumaa elanikud, kellele läheb korda maakonnas toimuv. Lisaks teiste Eesti piirkondade elanikud, kes on Lääne-Virumaal sündinud ning kellel on jäänud alles side oma sünnikohaga. 

 • Sihtrühma suurus ~40 000
 • Uudiskirja tellijaid 6000

Tutvu veebilehega >> 

MEIE KLIENDID

Klientide arv, kellega oleme 2023a koostööd teinud
0

Tehtud kampaaniad:

MEIE INIMESED

Strateegia ja kampaaniate teostustiim

Müügitiim

kontakt

Soovid leida tõhusad turunduslahendused? Meie aitame.
Jäta oma kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta.

Telefon: 6670 105

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?