6. märts 1996 kell 22:00

Multimeediaprojektor lisab esitlustele uusi võimalusi

Multimeediaprojektor MP8020 on kerge ja väikesemõõduline ning sobib kasutamiseks koos enamiku üldlevinud videomagnetofonide ja arvutitega. Multimeediaprojektor on kasutuskõlblik asendus senisele grafoprojektori ja LCD-paneeli koostööle. Uudistootes on ühendatud suur valgusvõimsus, kantavus ja loomulikuna paistvad värvid.

MP8020 peegeldusvõime on vähemalt 300 ANSI luumenit, mis on 50% rohkem kui tavapärase tehnika abil valmistatud LCD-projektoritel. Suure valgusvõimsuse tõttu on projektorit võimalik kasutada ka pimendamata ruumides.

MP8020 loomisel on kasutatud uut polüsilikoon-TFT-vedelkristalltehnikat, mille abil on seadeldis muudetud väiksemaks ja kergemaks, võimaldades seda ka kaasas kanda.

Seadeldis projekteerib kujutisi 16,7 miljonis värvitoonis ja 640x480 (VGA) lahutusvõimega. Metallaurulamp tagab sellise värvide sügavuse ja tõepärasuse, milleni tavaline halogeenlamp tänapäeval veel ei küüni. Värvide paranemine on eriti selgesti märgatav taevasiniste ja sügavpunaste toonide puhul. Projektori mootoriga varustatud suurendusmehhanism võimaldab kohandada kujutise mõõtmeid auditooriumi tarvidustele vastavaks.

45sentimeetrise läbimõõduga kujutisi saab suurendada maksimaalselt 750 cm suurusteks ning peenteravustamise abil saab suurendatud pildi muuta nii teravaks, et see on selgepiiriline valgustatud ruumiski.

MP8020 projektori tugevaks küljeks on hea liidetavus teiste seadmetega. Projektoril on kaks arvutiporti, millesse saab ühendada nii PC- kui ka Apple Macintoshi arvutid. Ülejäänud kaks porti on audio/videoseadmete tarbeks. Seadmesse on lisaks veel sisseehitatud 3W kõlar ja helivõimendi. Liikumisvabaduse esitluse läbiviijale kindlustab MP8020 kaugjuhtimispult, mis on töökõlblik isegi kuni 20 meetri kauguselt.

Hetkel kuum