21. märts 1996 kell 22:00

Millise klubi liige olete või tahaksite olla?

Kuulun 1992. aastast korporat-siooni Sakala, kuid ei pea seda klubiks. See on pigem vennaskond, mis ühendab ühise maailmavaatega inimesi. Minagi sattusin sinna sõprade soovitusel.

Hea meelega osaleks mõne kultuurilise suunitlusega klubi ettevõtmistes. Tore oleks huvitava mõttemaailmaga inimestega vestelda ja arutleda erinevatel teemadel.

Olen Seitsmenda Nimekirja nimelise klubi president. See ühendus koondab juba poolteist aastat sarnase mõttemaailmaga viitteist meest, kellest on kujunenud sõpruskond. Meil pole poliitilisi ega majanduslikke taotlusi.

Käime koos kaks korda kuus reedeti ning arutame kõikvõimalikke maailmaasju. Klubis on esindatud erinevad eluvaldkonnad.

Töistest ühendustest osalen aktiivselt Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsiooni ja Eesti konsultantide assotsiatsiooni töös. Olen ka mõlema asutajaliige.

Vaba aega veedan endiste peotantsijate klubis AKI, kuhu kuulun juba 1980. aastast. Varem käisime Tselluloosi klubis, nüüd kindlat paika pole. Kohtume iga kuu viimasel reedel.

Pole töö kõrvalt tundnud vaja-dust kuskile kuuluda. Töistest ühendustest olen Eesti konsultantide assotsiatsiooni liige. Hindan sealset infovahetuse võimalust.

Kui aga osaleda klubis, peaks see pakkuma meeldivat suhtlemist ning võimalust säilitada head füüsilist vormi. Niisiis kerge sport ja suhtlemine.

Olen aktiivne Eesti jahtklubide liidu, Tallinna direktorite klubi ja õlleklubi Premium liige. Vanim on kuus aastat tegutsev direktorite klubi, mis ühendab inimesi, kelle seltsis on hea lõõgastuda.

Jahtklubi on südamelähedane, sest olen ka ise purjetanud, õlleklubis saab toredalt aega veeta ja vahel äriasjugi ajada.

Hetkel kuum