28. mai 1996 kell 22:00

Modemisõbralik skanner

Microteki uus personaalne rullskanner on mõeldud laiemale tarbijaskonnale ning eeskät tööks koos üha enam populaarsust võitvate faksmodemitega.

Seni on Microtek tuntud põhiliselt polükroomsete slaidi- ja tasaskannerite tootjana, mis on mõeldud professionaalseks ja poolprofessionaalseks kasutuseks. Hinnakaalutlustel ning laiema tarbijaskonna huvisid arvestades on uus skanner mustvalge ning võimaldab skaneerida A4 lehekülgi lahutusega 300 punkti tollile. Lahutusvõime on piisav fakside edastamiseks, kus maksimaalne lahutusvõime ei ületa 200 punkti tollile.

Lisaks faksiedastusele ennustab Microtek uuele PageWiz skannerile laia kasutuspõldu ka dokumentide personaalsel arhiveerimisel.

PageWiz komplekt on tehasekonfiguratsioonis varustatud skaneerimisseadme, toiteploki, ühendusjuhtme ning Microtek PageSuite ja OmniPage OCR (Optical Character Recognition -- skaneeritud pildi teisendamine tekstifailiks) tarkvaraga. Tarkvara on lihtsasti kasutaja poolt installeeritav ning võimaldab dokumente skaneerida, arhiveerida, trükkida, faksida, OCRida ning elektronpostitada.

Kuna PageWiz ühendub arvutiga paralleelliidese kaudu, pole tema installeerimiseks tarvis arvuti kaant eemaldada. Samuti ei vaja PageWiz elektrivõrgust välja lülitamist. Väikesed mõõtmed ning lihtne installeerimine võimaldavad PageWiz skannerit hõlpsasti kaasas kanda ning teisaldada.

Hetkel kuum