13. juuni 1996 kell 22:00

Millest kujuneb teile suve tippsündmus?

Seda on väga raske öelda, peab mõtlema. Kui saaks korra Ruhnu saarele. Oleksin sellega väga rahul. Oleme seda sõpradega arutanud.

Sooviks minna Bob Dylani kontserdile, mis toimub juuli keskel Pori Jazzil. Ma ei pea silmas seda, et saaks Pori Jazzile kui üritusele, vaid just Dylanit kuulama -- ta on klassika, mulle väga hingelähedane.

Ma ei ole veel oma suveplaane 100% paika pannud, kuid soovid on. Tahaks jõuda Londonisse Wembley staadionil toimuvale kolme tenori kontserdile või siis vähemalt Tina Turneri kontserdile Stockholmis. Ma ei lähe sinna selleks, et saada linnukest kirja. London on iseenesest nii põnev koht, et annab unustamatu emotsiooni ning lisab ka kontserdile väärtust.

Unistuste täitmist tuleb paraku aastast aastasse tulevikku lükata. Tahaksin väga minna mingile suurüritusele, kuulata kellegi kontserti. Võib-olla rocki grand old lady't Tina Turnerit. Tema kontserdid toimuvad mitmel pool Eestile üsna lähedal.

Tänavuse suve töögraafik on muidugi nii tihe, et töö kõrvalt vaba hetke leidmine võib kujuneda keeruliseks.

Minu suve tippsündmuseks kujuneb juu-ni lõpus, juuli alguses sess Tartu ülikoolis. Kui sellega ühele poole saaks...

Muidu on üheks kindlaks lõõgastuseks Rock Summer, kui see ikka tänavu toimub. Jutte räägitakse ju mitmesuguseid. Olen seal igal aastal käinud ja siiani pakutuga rahule jäänud. Piletit küll veel pole ostnud, aga eks seda jõuab.

Hetkel kuum