19. juuni 1996 kell 22:00

PrintPali abil sõnumid piiparist arvutisse

PrintPal on Windowsi keskkonnas töötav rakendusprogramm, mis on mõeldud kasutamiseks koos piipari Motorola Advisor ja spetsiaalse piiparipesaga, võimaldades piiparile saadetud sõnumite ülekandmist arvutisse. PrintPali kasutajaliides on realiseeritud eesti keeles. PrintPali abil saab teateid arvutiekraanil dubleerida. Piiparile saadetud teated on reaalajas jälgitavad personaalarvuti ekraanil.

Vastuvõetud teateid on võimalik jooksvalt välja trükkida. Kindlaid võtmesõnu sisaldavaid piipariteateid saab edasi saata e-maili aadressile.

Vastavasisulise teate saabumisel piiparile on võimalik kasutaja arvutis käivitada rakendusprogramm, mis näiteks edastab faksi etteprogrammeeritud telefoninumbrile või saadab vajaliku info piiparile.

Arvuti külge ühendatud piiparile saabunud teateid saab edasi suunata etteprogrammeeritud piiparitele. Spetsiaalsesse faili saab salvestada saabunud sõnumite kuupäeva, kellaaja ja teksti. PrintPali kõigi võimaluste kasutamiseks peavad arvutil olema lisaseadmed:

- modem sõnumite saatmiseks teistele piiparitele (seda modemit võib kasutada ka muul otstarbel);

- maatriksprinter vastuvõetud piipariteadete printimiseks reaalajas;

- Interneti ühendus e-maili saatmiseks.

Komplekti kuuluvad: programm PrintPal; piiparipesa, kuhu pannakse Motorola Advisori tüüpi piipar; ühenduskaablid ja toiteblokk.

Hetkel kuum