26. juuni 1996 kell 22:00

Makarov toob lavatehnika Norrast

Makarov ütles, et tal õnnestus Norra firmaga AVAB sõlmida soodus leping.

Hiljem kinnitas seda ka AVAB Norra esindaja, kes lausus telefonitsi Oslost, et kirjutas eile lepingule alla.

Mõlema välisfirma esindajad ütlesid, et nad nõudsid Makarovilt tehnika transportimise kasutamise eest ettemaksu. Kui suures ulatuses ettemaks on, väitsid nad, et see on lepinguline saladus.

Firma Cruising Audio Concept üks omanikke Asle Nilsen kinnitas, et Jüri Ma-karov on lubatud ettemaksu talle juba tasunud. Ta ütles, et tunneb Makarovit juba kaks aastat ja ei kahtle tema sõnapidamises.

Cruising Audio Concept omanike kinnitusel on nad vastutanud helitehnika ülespaneku eest selliste tippesinejate kontsertidel nagu Bob Dylan, Nirvana, Neil Young ja teised. Ka varem on nad transportinud ja üles pannud helitehnikat väljaspool Norrat.

Ka firmast AVAB Norge kinnitati, et see ei ole esmakordne tellimus väljastpoolt Norrat. Firma esindajad kinnitasid, et see on nende jaoks hea tehing, mitte kuigi kallis, kuid ka mitte liiga odav.

ASi Kontuur Disain nädal aega varem toimuva Rock Onzerti projekti juhi Viktor Sära sõnul pakkus Makarov ka neile Norra lavatehnikat, kuid kuna nad pidasid pakkumust hilinenuks, loobusid nad sellest.

Hetkel kuum