4. september 1996 kell 22:00

Jõudsast laserfaksist arvutivõrgu tööhobuseni

Matsushita Electric Corporation tõi juulikuus turule uue põlvkonna laserfaksi Panasonic UF--788.

UF--788 silmapaistvamad omadused on järgmised: ITU--T 14,4kbps modem vähendab standardlehekülje saatmisaega kuue sekundini. Kolme sekundiga skaneeritakse originaaldokumendi leht, olenemata sellest, kas masin on parajasti saatmis-, vastuvõtu- või ooterezhiimis.

Erakorraliste dokumentide saatmisel võite kasutada prioriteedirezhiimi, kus teie dokument saadetakse kohe, eirates teisi mälus järge ootavaid dokumente. Korraga võite dokumendisöötjasse sisestada kuni viiskümmend lehekülge.

Panasonic Super Smoothing tehnoloogia tähendab kaheksakordset punktitihedust võrreldes standardkvaliteediga. 64 halltooni ja DIN A4 salvestuspaber garanteerivad teile suurepärase trükikvaliteediga dokumendid, mida võite säilitada, kartmata paberi keerdumist, kollaseks muutumist või tuhmumist.

Sissetulevad faksid võib automaatselt lasta edastada suvalisele faksile teisel telefoninumbril. Iga dokumendi saatmiseks võite luua faili, mis sisaldab abonentide nimistut, kellele too faks on määratud.

UF--788 on varustatud ka tunnise dokumentide mäluga voolukatkestuse puhuks. Kui vastuvõtu ajal peaks puudu tulema paberist või toonerist, salvestatakse ülejäänud osa dokumendist automaatselt mällu.

Et kokku hoida teie telefonikulusid ja vastuvõtva poole paberi kulu, siis liinihäire korral poolikuks jäänud dokument saadetakse vastaspoolele edasi alates leheküljest, kus veateade saadi, mitte alates esimesest leheküljest nagu vanemate fakside puhul.

Kõige tähelepanuväärsem on UF--788 juures see, et omaette funktsioneerivast laserfaksist saate soovi korral konfigureerida multifunktsionaalse kombaini ühele arvutile või tõelise arvutivõrgu tööhobuse.

Lokaalvõrgus võite UF--788t kasutada arvutifaksina, 200x400dpi skannerina ja/või 400x400dpi laserprinterina.

Hetkel kuum