28. oktoober 1996 kell 22:00

Rooma lennuks tuleks arvestada vähemalt kuus tundi

Kõige mugavamad tingimused Rooma jõudmiseks tunduvad olevat peale äriklassireisijate ka Malevi vahendusel 7250kroonise piletiga sõitjal: minimaalset kohaolekunõuet pole, pilet kehtib aasta ja kuupäevade muutmine on lubatud. Budapestis võib peatuda. Juurde tuleb arvestada transport Helsingisse.

Äriklassi piletit võib aasta jooksul vabalt muuta või tagasi müüa, ent olenevalt kliendi nõudmistest ja hetkevõimalustest võib lend Rooma kesta üle kümne tunni.

4725kroonise Malevi piletiga, nagu ka Finnairi ja SASiga tuleb Roomas viibida vähemalt öö vastu pühapäeva. Piletid kehtivad kolm kuud. Malevil ja SASil pole muutused lubatud, aga Finnairile tuleb muutuste eest maksta 50 dollarit.

Rongivariante on mitmeid, ent kõige odavamalt jõuab Rooma Viini kaudu, mille viimane lõik Viin--Rooma läbitekse kiirrongiga. Kiirem tee läheb läbi Saksamaa, ent see on oluliselt kulukam.

Alates Varssavist hõlmab tabelis pakutud marsruudil rongipilet voodipesuta couchette kohta kuueses kupees. noorsoohind samadel tingimustel on ühel suunal 2160 kr, edasi--tagasi 3715 kr.

Rongi puhul saab soodustusi sõltuvalt reisijate arvust ja marsruudist. Näiteks läbi Saksamaa ja Shveitsi minnes saavad hinnasoodustuse väiksed grupid, kui sinna kuulub vähemalt üks alla 16aastane laps. Odavama pileti võib saada ka juhul, kui sihtpunktis viibitakse vähemalt nädalavahetuse.

Finnairi ja SASi lendudel saavad lapsed hinnasoodustust 50%, 12--24aastaste soodustingimustega pilet maksab 6000 krooni. Ka Malevi lendudel kehtib lastele 50protsendine hinnaalandus.

Hetkel kuum