26. november 1996 kell 22:00

Elastne kaitseteip hoiab raamid puhtana

AT 66 on spetsiaalselt ehitusel kasutatav kaitseteip. Ta kaitseb oma elastse PVC-koostisega pindu abrasiivse kulumise eest, mida maalri- ehk paberteip oma hapruses ei suuda. Kuna paberteip ei veni võib ta nurkade katmisel ka lihtsalt puruneda.

AT 66 ei jäta pärast tema eemaldamist liimijälge kaitstavale pinnale. Nii pole enam tarvis maha pesta liimijälgi, mis jäävad pinnale, mida tavaline maalriteip pikemat aega on kaitsnud.

Õhuke liimikiht teibil ei takista teda siiski erinevatele materjalidele hästi kleepumast. Teip nakkub ka 0o C juures ning talub temperatuuri -5o C kuni +60o C. Samuti on AT 66 niiskusekindel, mistõttu on ta kasutatav ka välitöödel.

AT 66 on mõeldud mitmesuguste puit-, metall- ja plastikpindade kaitseks füüsiliste vigastuste või ilmastikukahjustuste eest. Samuti sobib ta näiteks juba paigaldatud aknaraamide ja uksekonstruktsioonide kaitseks siseviimistlustööde ajaks.

Teip katab hoolikalt kõik pinnad ja nurgad. Nii saab säästa aega ja raha, mis muidu kulub pärast seinte või lagede värvimist raamide puhastamisele või koguni nende väljavahetamisele.

Hetkel kuum