4. detsember 1996 kell 22:00

Kontoriseadmeid ühendav bürookombain

Multifunktsionaalne Multipass C30 ühendab kõik kaasaegse kontori põhielemendid kompaktseks tervikuks. Multipass C30 töötab ka iseseisva faksina, millega saab saata ja vastu võtta faksiteateid ka siis, kui arvuti on välja lülitatud. Faksi saatmiskiirus on 6 sekundit lehekülg.

Faksiaparaadil on mahukas 42leheküljeline mälu vastuvõetavate faksiteadete salvestamiseks või saadetavate fakside järjekorda jätmiseks. Voolukatkestuse puhul säilivad aparaadi mälus olevad sõnumid üks tund. Seadme kasulike omaduste juurde kuuluvad veel kiirvalimine (16 faksinumbrit), koodvalimine (100 faksinumbrit), automaatne kordusvalimine, faksi/telefoni ümberlülitus.

Multipass C30 kasutamiseks skännerina tuleb originaal libistada aparaati nagu faksimisel, kasutades 20lehelist automaatset originaalisööturit. Skaneeritud teksti, fotode või graafika lehekülgi saab kohe arvutiekraanilt lugeda ja jätkata nendega tööd vabalt valitud arvutiprogrammis.

Multipass C30 on kasutatav mugava lauapaljundusmasinana.

Seade kasutab faksiteadete väljaprintimiseks bubble jet tehnoloogiat. Korraldusi saab anda otse arvutiekraanilt ja iga minutiga väljub seadmest neli must-valget lehekülge. Lahutusvõime on 720x360 punkti tollile, seda nii must-valge kui värviprindi puhul. Lisaks on faksi- aparaadil 150leheline paberialus.

Seade on sobiv suurfirmas isiklikuks kasutamiseks, väikekontoris ja professionaalses kodukontoris.

Hetkel kuum