3. märts 1997 kell 22:00

Telefonifirmad turundusjuhtideta

Veebruari teisel poolel lahkusid oma ametist nii ASi Eesti Telefon turundusdirektor Margus Hunt kui ka ASi Eesti Mobiiltelefon turundusdirektor Urmas Kõiv. Uusi direktoreid ei ole kummaski firmas veel nimetatud.

Urmas Kõiv lahkus EMTst eile. «Tundsin, et kolm ja pool aastat samal ametikohal on andnud mulle hea baasi, et liikuda edasi eraettevõtlusesse,» ütles ta. Kõivu sõnul kavatseb ta end lähemal ajal täiendada ning loob seejärel oma konsultatsioonifirma, mis hakkab nõustama klienditeeninduse küsimustes. EMT peadirektori Tõnu Tee kinnitusel ei ole uut turundusdirektorit veel ametisse nimetatud.

Endine Eesti telefoni turundusdirektor Margus Hunt töötab veebruarist IS Music Gruppi kuuluva raadiojaama B3 peadirektorina. Enne teda juhtis jaama peatoimetaja Vello Rand.

Hunt ei soovinud oma uuele kohale asumist veel kommenteerida. «Mul on enne vaja raadio omanikega mõned olulised küsimused selgeks rääkida,» põhjendas ta.

Varem on Hunt töötanud Eesti Raadio peadirektori asetäitja ja Raadio 2 direktorina.

Eesti Telefoni infodirektori Enno Kiviloo ütlusel pole veel lõplikult otsustatud, kas firma üldse võtab tööle uue turundusdirektori. ÄP

Hetkel kuum