Suveks Amsterdami korraliku hotelli tasemel öömaja muretsedes tuleb püüda kasutada võimalust see eelnevalt meie reisibüroos või ka otse hotellis broneerida. See aitab säästa öö kohta isegi paarsada kuldnat.
Kui on aega ja soovi majutuse otsimisega iseseisvalt tegelda, soovitaks läbi helistada palju hotelle ja küsida hetke soodushindu. Näiteks hinnad korralikes hotellides Okura Amsterdam, American Hotel, Barbizon Palace, Krasnapolski ja Amstel Inter-Continental võivad varieeruda isegi suvel 50% ulatuses. Nimetatud hotellide letihinnad algavad 250 kuldnast ehk ca 1800 kroonist öö. Hinna sisse kuulub ka saun, bassein, jõusaal jne.
Transiitreisija peaks leidma sobiva majutuse Schipoli lennuvälja ümber asuva üheksa hotelli hulgast.
Nelja- ja viietärnihotellid on enam-vähem samas hinnaklassis, kuid reisibüroode kaudu broneerides on võimalik saada hinnasoodustust isegi 1000 krooni võrra. Näiteks kanalivaatega hotellis Rembrandt Residence, mis asub 17. sajandil ehitatud majas, maksab ühekohaline tuba Estonian Holidaysi kokkuleppehinna alusel 1490 krooni, kahekohaline tuba 1660 krooni.
Ka Radisson SASis, kus on väga erinevas stiilis sisustatud toad, võib Estonian Holidaysi vahendusel saada üle 500kroonist hinnasoodustust. Sama suure vahega kokkuleppehinnad on ka teistes suuremates reisibüroodes, nagu Estravel, Baltic Tours, Hermann Reisid, Wris jne.
Kõige odavamates kolmetärnihotellides algavad kahekohalise toa hinnad ca 75 kuldnast, kuid tavaline on 80--100 kuldnat ehk ca 540--720 krooni öö eest. Sellises hinnaklassis hotellid asuvad kesklinnas kas raudteejaama või punase laterna rajooni läheduses.
Suurte teede ääres asuvate hotellide puhul, mille tase on enam kui kolm tärni, ei maksa karta tänavamüra kostumist tubadesse. Samas on piisavalt mugavaid ja kuni 30 toaga hotelle parkide ja vaiksete kanalite ääres, näiteks kolmetärnine hotell Aalborg ja Toren.
25kuldnaseid ehk ca 180krooniseid hostel-tüüpi voodikohti võib pidada väga odavaks. Ometi tuleb selle valikul olla ettevaatlik, kuna paljudes erahostelites pole narkootikumide kasutamine keelatud, mis võib kaasa tuua ootamatusi. Kindlaimad on Hostelling Internationali ketti kuuluvad hostelid. Ööpäeva hinnale tuleb juurde arvestada voodipesu maksumus 6--8 kuldnat ehk ca 43--60 krooni. Väärisasjade hoidmine maksab tavaliselt 10 kuldnat ehk 72 krooni. Viisakad, väga kasinad ja vaiksed on kristlikud hostelid, mille ööpäeva hind koos hommikusöögiga on alla 20 kuldna ehk alla 144 krooni.
Kuna kogu Amsterdamis on auto parkimine tasuline, tuleb ka enamikus hotellides parkimise eest maksta.
Seotud lood
Selveri populaarne 63+ vanuses klientidele mõeldud sooduskampaania "Kuldne Kolmapäev" on ettevõtte üks edukamaid kampaaniaid, mis laienes nüüd ka e-Selverisse ning tänavustele pensionipäevadele.
Enimloetud
5
“Infortar on kodubörsi üks ambitsioonikamaid ettevõtteid”
Viimased uudised
Õigusruum ja ärikultuur riigis on euroopalik
Hetkel kuum
“Infortar on kodubörsi üks ambitsioonikamaid ettevõtteid”
Tagasi Äripäeva esilehele