6. mai 1997 kell 22:00

Kuivsegud kohalikust toorainest

Renofixi ehituslike kuivsegude tooteseeriasse kuulub praegu neli toodet. Need on valmistatud kodumaisest täiteainest ja lääne päritoluga polümeersetest sideainetest ja muudest töödeldavust ja füüsilisi omadusi parandavatest lisanditest.

Kipsplaadi vuugipahtlit kasutatakse kipsplaatidest seinte ja lagede vuukimiseks. Samuti ka pahteldamiseks kuivades ja niisketes ruumides.

Peenviimistluspahtlit kasutatakse kuivades ja niisketes ruumides värvialuse pinna lõppviimistlusel.

Viimistluspahtel sobib kasutamiseks kuivade siseruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne tapeetimist või värvimist.

Kõikide eespool nimetatud pahtlite kasutamisel peab aluspind olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspinnaga naket nõrgendavad ained -- värv, rasv, tolm jne -- tuleb eemaldada. Pahtlid ei sobi põrandate silumiseks ega plaatimise aluspinnaks.

Niiskuskindel pahtel sobib kõikide kivipindade tasandamiseks ja viimistlemiseks kuivades, niisketes ja märgades ruumides. Kuivad ja poorsed pinnad tuleb eelnevalt niisutada. Pahtel ei sobi kasutamiseks värvitud pindadel ja mitteniiskuskindlatel pahtlitel.

Renofixi pahtlite tootmisel on kasutatud kohalikku toorainet, mis muudab nende hinna lääne analoogidega võrreldes ligi 30% odavamaks.

Hetkel kuum