12. mai 1997 kell 22:00

Ülikoolil seitse kindlustuse pakkujat

Ülikooli kindlustuskonkursile esitasid pakkumuse Hansa Kindlustus, Polaris, Hansapanga Kindlustusselt, Ühiskindlustus, Nordika Kindlustus, Seesam ja Eesti Kindlustus, kes esindas ühispakkumust, milles osalesid ka Bico, Leks ja Salva Kindlustus.

Kindlustuspoliisi riigihanke konkursi komisjoni esimees, ülikooli esimese prorektori abi Hasso Kukemelk lausus, et pakkumustes kõikusid aastased kindlustuspreemiad vahemikus 230 000--376 000 krooni.

Kukemelki kinnitusel võtab pakkumuste põhjalik uurimine kindlasti mõne nädala aega. «Võimalik, et peame võitja selgitamiseks kaasama väliseksperte,» lisas ta.

Neljaliikmelise komisjoni ettepaneku põhjal otsustab ülikooli juhtkond, kellega kindlustusleping sõlmida.

Ülikooli kinnisvaraosakonna asejuhataja Erki Tamme sõnul on pakkumuse hind oluline, kuid otsuse tegemisel arvestab komisjon ka maksetingimusi ja pakutud soodustusi. «Võrdse pakkumuse korral võib oluliseks osutuda seegi, kas pakkujal on Tartus kontor,» lisas Kukemelk.

Kukemelki sõnul palusid nad õnnetusjuhtumite puhul esitada konkursil osalejatel kaks varianti. Esimeses tuli arvestada rektori ja nelja prorektori kindlustamine õnnetusjuhtumite vastu. Teises variandis lisandus viiele juhtfiguurile kümme dekaani.

Hetkel kuum