18. juuni 1997 kell 22:00

Eviko tegi omale kvaliteetse büroo

Ehitusfirma Eviko JB büroo puhul toovad sisearhitektid Signe ja Gildardas Stokas esile sugugi mitte iga objekti puhul esinevat väga head ehituskvaliteeti.

«Eviko sai aru, et nende tellijad vaatavad, kuidas ehitajad oma büroo on teinud ning arvestavad seda otsustamisel,» arvab Gildardas Stokas.

Endisest pagaritööstusest ümber ehitatud Eviko büroos on vahetatud aknad, rajatud uus küttesüsteem. Tavapäraste klaasvaheseinte asemel eraldavad töökohti poolmadalad kapid, mis on kasutatavad kahelt poolt.

Eviko büroos on kasutatud Thulema mööblit. «Thulemale saab loota ning nad on väga paindlikud, tehes mööblit täpselt soovitud mõõtudes,» põhjendab Signe Stokas mööblifirma valikut. Lisaks oli Thulema mööblil sobiv roheline toon.

Rohelised on ka valgustusfirmast Moodne Valgustus pärit valgustid, mille siksakiline disain ilmestab ruumi.

«Kujunduses on palju sellele rohelisele ussile mängitud,» toob värvivaliku teinud Signe Stokas esile sisekujundusliku dominandi.

Sisearhitektide sõnul ei olnud valgustus odavaimate killast, kuid tellija oli nõus investeerima. «Oma bürood ei tehtud üheks päevaks,» valgustab Gildardas Stokas tellija põhimõtteid. Moodulvalgustid on pärit firmast Glamox.

Büroo põrandat katab tarkett-kate, mis on ruumikujundajate sõnul kontoritesse sobiv eelkõige oma vastupidavuse ja soodsa hinna tõttu.

Hetkel kuum