9. detsember 1997 kell 22:00

Lamekatust saab kleepida

Koostis:- polümeerne vaht

Hind:- ca- 20 kr/m²

Allikas:- AS Maleko

- Mehhaaniliste kinnituste sobimatusel on uue Börner-Puki süsteemi abil võimalik soojusisolatsiooni materjale katusele liimida.

Isolatsioonimaterjalide tavapäraseid kinnitusmeetodeid ei saa kasutada, kui aluskonstruktsioon on liiga pehme punktkoormusega töötavate mehhaaniliste kinnitite kasutamiseks või liiga õhuke, mistõttu kinnitite otsad jäävad altpoolt paistma.

Ühekomponendiline polümeeraine Börner-Puk on niiskes keskkonnas kuivav Makroflexi tüüpi mitmekümnekordse mahupaisuvusega kleepaine. Ta liimib kõiki tuntud soojusisolatsioonimaterjale -- polümeerist jäikvaht, jäik fenoolvaht, mineraalvill.

Kleepaine sobib neelavate ja mitteneelavate konstruktsioonide, näiteks kõrgtihe betoon, pimssbetoon, pihustatud betoon, puitpinnad, müüritis, asbesttsement, ja paljude teiste materjalide liimimiseks (akrüül- ja PVC-kattega teraspaneelid).

Katusekonstruktsioon koos kahekihilise kummibituumenkattega annab jäiga ja tugeva tulemuse, mis sobib nii tavapäraste pehmete katuste kui ka käidavate, tsementplaatidega kaetud terrasside ehitamiseks.

Hetkel kuum