Ostja meelespea

15. jaanuar 1998, 00:00

Milleks? -- Bürookombainiga, mis sisaldab endas üldjuhul kuni kuut kontoriseadet, saab faksida, printida, teha koopiaid, skaneerida ja rääkida telefonitsi. Vahel on sisse ehitatud automaatvastaja või on vähemalt selle liitmisvõimalus. Mitmeid väikefirmas vajalikke seadmeid kompleksselt asendades hoitakse bürookombainiga kokku raha ja ruumi ning vabanetakse kontoris looklevatest juhtmepundardest. Suurema firma vajadusi ei pruugi bürookombain siiski rahuldada, sest suurema töökoormusega võivad seadme taha tekkida järjekorrad, sest kõiki töid ei saa siiski samaaegselt teha.

Mälu -- Nn järjekordade teket eri funktsioonide samaaegsel kasutamisel aitab bürookombainil vähendada mälu. Mälumahtu tähistatakse tehnilistes andmetes lehekülgedena või MBdena, kuid sellist infot ei saa siiski 100% õigeks pidada. Kõik sõltub saadetava või saadava dokumendi sisust ehk kas on tegemist pildiga või tavalise kirjaga. Minimaalseks peaks pidama mälumahtu, millest piisab paarikümne lehekülje talletamiseks.

Laser/tint -- Bürookombaine on kahte tüüpi: tindiprits- ja lasertehnoloogiaga. Laserkombaini trükikvaliteet on üldiselt parem, kuid erinevus ei ole väga suur, kui tindipritskombaini puhul on resolutsioon ehk teravus piisav ja tint hea. Normaalseks peaks pidama 300dpi resolutsiooni, kui kasutusel on mustvalge kombain. Kombain ei ole mõeldudki kõrget kvaliteeti nõudvate graafiliste tööde jaoks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing