22. jaanuar 1998 kell 22:00

Squash'iväljakud Tallinnas

Möödunud hooajaga võrreldes on squash'iklubide valik muutunud mitmekesisemaks, andes kliendile võimaluse leida endale sobiv sõltuvalt asukohast ja teenindusest.

Kuna algajale võib tunnine treening olla esialgu liiast, üürivad kõik klubid väljakut ka poole tunni kaupa. Pilet sisaldab sauna seal, kus see on (Tallinna squashiklubi, Peterburi tee klubi, Kadrioru tervisekeskus), ent mitte reketi ja palli üüri, mille hind kõigub reketil 10--20 krooni ringis olenevalt sellest, kas reket on professionaalile või harrastajale. Pall on tasuta või 5 krooni.

Pakutakse ka erinavaid hinnasoodustusi alates kümne korra kaardist kuni City Squashi näiteni, kelle väljakuil pühapäeval mängides maksab mängukord vaid 70 krooni ning väljakut võib kasutada piiramatu aja vältel.

Möödunud juulis alustanud Peterburi tee squash'ikeskus püüab harrastajate tähelepanu soodsate hinnavariantidega kuni nn happy hour'ini kella 7--9ni. Nende väljakud vastavad ainsana rahvusvahelistele standarditele, s.o on kõrgemad ja laiemad. Oluline on mänguajad eelnevalt broneerida, kusjuures tuleb arvestada, et tänaseks on enamikus klubides tööpäeva õhtused ajad juba hõivatud, lihtsam on päevaste või nädalavahetuse aegadega.

Spordiklubi valikul on oluline osa ka parkimisvõimalusel, mis tabelis toodud klubide lõikes on erinev. Tallinna squash'iklubi hoone parkla on üsna hõivatud, kuid parkimisõiguse saamiseks tuleb klubist küsida kaart. Selle puudumisel võidakse auto teisaldada. Peterburi teel on kaks tasuta ja valvega parklat.

Hetkel kuum