Tresoor arvestab Eesti seadustega

28. jaanuar 1998, 00:00

Pearaamatukeskne finantsraamatupidamise programm Tresoor vastab Eesti Vabariigi raamatupidamisseaduse nõuetele ja sobib seega hästi kodumaistele ettevõtetele.

Tehniliseks baasiks on Tresooril arenduskeskkond Centura SQLWindows, mis toetab enamikku tuntumaid serveri andmebaasimootoreid. Kontoplaan ja teised juhtandmed on vabalt kirjeldatavad hierarhilise süsteemi põhimõttel, kaasas on 200 valmis väljundaruannet.

Andmeid saab edastada ka teistesse tuntumatesse programmidesse, nagu Excel, Winword jne.

MicroBankeri, Telepanga ja Telehansa liides lubavad pangaliidese formaati eksportida maksekorraldusi.

Tresooril on kaasaegne ja igati kasutajasõbralik tarkvara. Töö programmiga toimub ühes põhiaknas, programmi on mugav kasutada. Kui vaja, saab infot lihtsalt viia Excelisse, näiteks graafiliseks töötluseks. Pikk ja põhjalik juhend võimaldas majandustarkvaraga tööd alustada ilma ühisjuurutust tellimata.

Tresoori vead on tingitud sellest, et ta on suhteliselt uus pakett ja arvatavasti veel vähe viimistletud.

Tresoor on sündinud kaasaegse tehnoloogia toel ja on kasutajale võrgutööks turvaline. Lisaks on tehnoloogilise platvormi ja programmi hinna suhe soodne. Kasutajatele on võimalik anda erinevaid kasutusõigusi. Positiivne omadus on ka juhtimisarvestuse süsteemi Primavista koosrakendamine Tresooriga.

Kuna programm on arenev, pole tänaseks jõutud teha kõiki mooduleid, mida turul nõutakse.

Tresoor kasutab SQLi andmebaasi, mis annab võimaluse tööks ka kaugvõrkudes. Ta on integreeritud juhtimisarvestuse tarkvaraga Primavista, mis laiendab tema kasutusvaldkonda.

Kuigi on olemas Oracle'i ja SQLBase'i tugi, puudub Microsofti SQLServeri kasutamise võimalus. Programmi funktsionaalsus ja töökindlus on mõjutatud asjaolust, et tegemist on väljatöötamisjärgus tarkvaraga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing