Tallinna Kentmanni tänava korterite hinnad aasta pärast?

02. veebruar 1998, 00:00

Kentmanni tänav on südalinna üks prestii?semaid tänavaid ning seal asuvad eluruumid on alati likviidsed ja kesklinna keskmisest hinnatasemest veidi kallimad. See on hea infrastruktuuriga, tiheda hoonestusega vaikne tänav kahe liiklusrohke magistraali -- Liivalaia tänava ja Estonia puiestee vahel. USA ja Inglise Kuningriigi saatkondade tõttu peetakse tänavat turvaliseks. Kuna sealt ei sõida läbi ühistransport, siis on tänav suhteliselt vaikne.

Kentmanni tänava korterid on ühed nõutumad Tallinnas. Populaarseks teeb nad asjaolu, et suhteliselt heade korteritega majad on südalinna vahetus läheduses ning piirkond on elamiseks rahulik. Prestii?i lisavad saatkonnad. Hinnatasemelt on Kentmanni tänava korterid ühed kallimad omasuguste seas. Keskmist hinda on väga raske välja tuua, sest tegu on väga erinavate korteritega. Hinnatase on küündinud isegi kuni 17 000 kr/m².

Kentmanni tänava hooned on oma asukoha ja ehituskvaliteedi tõttu kinnisvaraturul ühed huvipakkuvamad Tallinna kesklinnas. Seetõttu on seal asuvate elamute ruutmeetri keskmine hind kujunenud kõrgemaks keskmisest hinnast mujal kesklinnas -- 10 000 kr/m².

Sellest kallimad on kõrgtasemel renoveeritud pinnad -- ca 10 000--14 000 kr/m². Kuna renoveeritud pindu on Kentmanni tänavale järjest lisandumas, võib sellel tänaval oodata ilmselt üleüldist hindade tõusu.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing