5. veebruar 1998 kell 22:00

Hendrik Toompere juunioril on õnnestunud lavale tuua mitmeid rahvusvahelisi auhindu võitnud J. Reza lavastus «Kunst» (1994) suurepäraste näitlejatega. Ka kriitikud on andnud jaapani NO teatri mõjutustega lavastusele kõrge hinnangu.

Kolme sõpra, kelle elu pöörab pahupidi hingehinna eest ostetud valge maal, mängivad Ain Lutsepp, Tõnu Kark ja Lembit Ulfsak. Näidend on mitmetasandiliselt lahtimõtestatav, pakkudes igale vaatajale just oma.

Järgmise nädala Katalooniat tutvustavate päevade kava on mitmekesine, alates veinide ja brändide degusteerimisest 11. veebruaril kuni 14. veebruaril toimuva suurejoonelise, 590 kr maksva viiekäigulise õhtusöögini Elysées, kus toimuval oksjonil saab keegi Torrese 125. sünnipäevaks valmistatud brändi omanikuks.

12. veebruari õhtu ööklubis Bonnie & Clyde kulgeb flamenco rütmis ning võistlustel ja mängudel osaledes, 13. veebruaril tutvustatakse brändisid. 15. veebruaril on Elysées kataloonia brunch. Kogu maja toidukohtades leidub hulgaliselt temaatilisi hõrgutisi, mis on valmistatud tunnustatud kataloonia kokkade juhendamisel.

Tartu maratoni pole kunagi olnud vaid sellel osalejate päralt -- tänavugi on lumelembestele ja hasartsetele inimestele, olenemata vanusest, välja mõeldud hulk vahvaid üritusi.

Täna kell 16.30 antakse Tartu laululaval pargivõistluse start 3--8 km läbijaile. Kell 17.40 stardivad maratoni sponsorid 1km sprindile. Kell 18 oodatakse publikut maratoni avamisele ja lumeshow'le.

Laupäevastest sündmustest on kindlasti vaatemänguline kell 13.30 Tartu laululaval algav maratoni sponsorite ja VIPide mootorkelguvõistlus. Maratoni tuli süüdatakse lumeshow saatel Otepää staadionil kell 17.30.

Traditsiooniline, Baltimaades suurim nüüdistanstufestival on aastatega äratanud suurt, isegi piiri taha ulatuvat publikuhuvi, tutvustades üha põnevamaid esinejaid -- seekord 23 truppi ca 140 tantsijaga nii Lätist, Leedust kui ka teada-tuntud tantsutraditsioonidega Venemaalt ja Valgevenest.

Estonias toimuvad etendused algavad kell 19, Von Krahli teatris kell 23. Iga õhtu lõpeb Von Krahli teatri baaris peoga.

Hetkel kuum