Võrru kavandatakse uusi tanklaid

05. märts 1998, 00:00

Võrus on tänapäevased Alexela, Oilstopi ja Johnny kaubamärke kandvad tanklad. Pärast EK tanklaketi ostmist kavandab Shell Eesti AS renoveerida või täielikult jälle üles ehitada EK Võru tankla.

Ehitusjärgus on ASi Johnny kesklinna rajatav tankla. Tegutseb ASi Diibens bensiinijaam ja veel paar väiketanklat. Aktiivset huvi Võrru investeerimiseks on ilmutanud ka Lukoil ES AS.

«Me teeme praegu EK tanklate tehnilist auditit ja enne selle lõppu ei saa me omi plaane Võru tankla võimaliku ümberehitamise asjus täpsustada,» ütles Shell Eesti ASi juhatuse liige Kaido Kaare. Tema sõnul peaks kuu lõpuks selguma, kui palju Võrru investeeritakse.

Lukoil ES ASi tundmatuks jääda soovinud esindaja ei eitanud firma soovi Võrru EK tankla vastu oma tanklat ehitama hakata, kuid ütles, et asi on alles idee staadiumis.

«Meie ei hakka kohe kindlasti Võrru tanklat rajama,» ütles ASi Favora juhatuse esimees Aivo Pärn. Pärn kinnitas, et Favora tanklakaart kehtib Võrus Johnny tanklas ja läbirääkimised käivad ASile Õliekspress kuuluva Oilstopi tanklaketi toomiseks Favora kirjade alla. Kui Favora Oilstopi keti omandab, saab ta automaatselt ka Võrus tänapäevase tankla omanikuks.

«Meie ketis on 15 tanklat ja läbirääkimised koostööks ASiga Favora tõesti käivad, kuid konkreetsete tulemusteni pole me veel jõudnud,» ütles ASi Õliekspress tegevdirektor Elar Sarapuu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing