Röövel tankis raha

24. märts 1998, 00:00

Röövel tuli Sõle tänav 51 asuvasse bensiinijaama 12. märtsi õhtul pärast kella 18. Tanklatöötaja viibis oma väite kohaselt sel ajal bensiinijaama tagaruumis ja seadis valmis kotti inkassaatorile. Bensiinijaama välisuks oli lukustamata, rohkem töötajaid jaamas ei viibinud.

Tagaruumis olles kuulis tanklatöötaja kõlisemas kellukest, mis viitas kliendi tulekule.

Teenindusruumi astudes nägi operaator rohelises jopes, musta peakatte ja mustade pükstega umbes 30aastast pikemat kasvu meest. Auto tankimissoovi esitamise asemel võttis mees välja püstolisarnase eseme ja sellega ähvardades nõudis vene keeles raha.

Operaator taganes tagaruumi ja röövel järgnes talle. Silmates rahakotti vaatas ta selle sisse. Kotis olid rahapakid, kus rahatähed kupüüride kaupa. Kokku oli kotis ligikaudu 20 000 krooni.

Saanud saagi, kargas röövel tankla uksest välja ja jooksis Puhangu tänava garaa?ide suunas.

Alles siis vajutas tanklaoperaator hädaabinupule. Viie minuti pärast saabunud Valvekoondise töötajad võisid vaid toimunut konstateerida.

Seejärel jõudsid kohale ka Tallinna politseiprefektuuri raskete isikuvastaste kuritegude grupi operatiivtöötajad koos eksperdiga ning kohaliku politseijaoskonna operatiivgrupp.

Uurijad on tänaseks leidnud kahtlusaluse, kedagi veel vahistatud pole. Lukoili esindaja väiteil võib ametkondlik juurdlus lõppeda seni ajakirjanduses avaldatud versioonist erinevate asjaolude ilmnemisega. Igatahes oli röövi juures üllatavalt palju röövlile soodsaid juhuste kokkulangevusi

Väidetavalt langes Lukoli Sõle tänava bensiinijaam varaste või röövlite ohvriks viiendat korda, varasematel kordadel on aga kahjusummad olnud väikesed.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:18
    Otsi:

    Ava täpsem otsing