7. aprill 1998 kell 22:00

Canoni tindiprinter skaneerib ja trükib värviliselt

Odav, piisavalt kvaliteetne ja lihtne printer on väikekontoris alati vajalik. Canoni uus printer aga peale trükkimise ka skaneerib pilte. Tegemist on peaaegu kontorikombainiga, mille saab kassetti vahetades lihtsalt printerist skanneriks muuta.

Trükkides on printeri kassetipesas tavaline kas värviline või mustvalge tindikassett. Skaneerimiseks asendatakse see RGB-lambiga skannerikassetiga.

Fotode suurus ei ole oluline, kui need jäävad A4-formaadi piiresse -- skaneerimisel asetatakse foto või tekst dokumendihoidjasse, mis juhib pildi skaneerimispea alt läbi.

Skaneeriv printer võimaldab saada pildi fotorealistliku väljatrüki, sest kasutatakse uut niinimetatud piiskmodulatsiooni tehnoloogiat, mis teeb prinditud kujutise ning foto omavahel raskesti eristatavateks.

Uus tehnoloogia vähendab teralisust, suurendab täpsust ja tagab eriti hea värvigradatsiooni. Lisaks on printeri juhtprogrammis uus kujutise optimeerimise tehnoloogia, mis tõstab madala lahutusega piltide kvaliteeti (näiteks veebilehekülgede jaoks).

Hetkel kuum