Plaatide paigaldamise ja vuukimise segu

08. aprill 1998, 00:00

Naks-5 segu on mõeldud valgete, läbipaistvate ja marmorplaatide paigaldamiseks.

Seguga paigaldatakse keraamilisi, klinker- ja kiviplaate kivile, krohvile, betoonile, kipsplaadile ja teistele kõvadele seina- või põrandapindadele. Naks-5 kõlbab ka uute plaatide paigaldamiseks vanade plaatide peale.

Heleda tooni ja peene (fraktsioon kuni 0,4 mm) täiteaine poolest sobib Naks-5 ka keskmiste ja laiemate plaadivuukide täitmiseks (maksimaalne vuugi laius 10 mm).

Segu saadakse pulbri segamisel veega ja see on kasutatav nii sise- kui ka välistingimustes. Kivinenult on Naks-5 külma- ja kuumakindel.

Plaatimisel kantakse segu seinale spetsiaalse hambulise servaga pahtlilabidaga. Segu võib kanda ka üksikute plaatide taha ja paigaldada plaadid koos seguga. Seinale määritud segukihi paksus peaks olema 3--8 mm. Korraga saab katta pinna, mida jõuab kümne minuti jooksul plaatida.

Paigaldatud plaadid sobivad vuukimiseks 24 tunni möödudes, plaaditud põrandale ei tohiks astuda enne 2--3 ööpäeva. Nii segu kui ka aluspinna temperatuur peab olema plaatimisel ja vuukimisel kahe ööpäeva vältel üle 5 ?C.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:20
    Otsi:

    Ava täpsem otsing