Mobiiltelefon aktiivsele ja sportlikule kasutajale

30. aprill 1998, 00:00

Siemensi uus S10 Active on küll sarnane senisele mudelile S10, kuid rea uuenduslike omadustega mobiiltelefon.

Nagu tavalisel S10-l on ka uuel mudelil suur viierealine värviline ekraan. Active on oma värviliste ning graafiliste menüüdega kergemini jälgitav ja juhitav kui teised, ühevärvilise menüüga mobiiltelefonid. Menüüdes liikumiseks on telefonil kaks multifunktsionaalset klahvi.

Siemensi S10 Active on mitmefunktsionaalne mobiiltelefon, mis on mõeldud eelkõige aktiivsele kasutajale. S10 Active on varustatud uue, suure võimsusega liitiumioon akuga, mis kuulub standardvarustusse ning annab Active'ile ebatavaliselt pika, kuni 120tunnise ooteaja. S10 Active on kompaktne ja sportliku disainiga, seadme kaitsmiseks aktiivsel kasutamisel on telefonil kulumiskindlast kummist klahvid, telefoni ekraan on uputatud korpusesse.

Kaitseks põrutuste ja teiste samalaadsete õnnetuste eest on Active'i korpuse küljel kummivöö, mis kaitseb ka korpuse küljel olevaid klahve.

S10 Active'i muudab funktsionaalseks telefoniraamat, kuhu on võimalik salvestada kuni 255 telefoninumbrit ja nime, millest 50 salvestatakse otse telefoni mällu. Mällu talletatud numbritest võib moodustada kasutajagruppe. Active'il saab programmeerida lühivalimisnumbreid. Active jätab mällu kümne viimati sissetulnud kõne numbrid.

Mobiiltelefon S10 Active võimaldab vastata korraga kuni neljale kõnele, nii saab pidada ka viiepoolset konverentskõnet. Kõne ajal võib sisestada telefoni mällu numbreid ja teksti.

Mugav on S10 Active'i võimalus valida kümne helinatooni vahel. Helinafunktsiooni saab lihtsalt välja lülitada, et vältida ebameeldivaid olukordi koosolekul või kinos.

MobiiltelefoniSiemens S10 Active sisse on integreeritud 20sekundilise lindistusajaga kõne mälu. See võimaldab ühe nupuvajutusega salvestada kõne ajal tähtsat informatsiooni. Ootere?iimis võib sama funktsiooni abil jätta teateid helistajatele.

Peale rohkete lisafunktsioonide üllatab Siemens S10 Active sisseehitatud kellaga, näiteks reisil olles võib telefoni äratuskellana kasutada.

S10 Active toetab GSM-andmeside ja faksi saatmise teenust nii Soft Data kaabli abil kui PCMCIA-kaardi olemasolul läbi sülearvuti, olles nii tõhus abimees liikuvale ärimehele. S10 Active võimaldab saata ja vastu võtta SMS-sõnumeid pikkusega kuni 160 tähemärki.

Sarnaselt mõnedele varasematele mobiiltelefonidele on ka Siemens S12 Active'i puhul võimalik valida kolme värvi korpuse vahel -- saadaval on sinine, roheline ja punane.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:26
    Otsi:

    Ava täpsem otsing