Laubre on artistidele võlgu

19. mai 1998, 00:00

Muusikamäned?er Margus Turu ütles, et tal on saamata töötasu kõigist kolmest Laubrele kuuluvast ööklubist, Africa, Dekoltee ja Sunset. Turu polnud nõus täpsustama võlgade suurust.

Turu väitel mõjutab Laubre komme tasumisega venitada ka teiste nimetatud ööklubides korraldatavate ürituste mainet. «Teeme praegu Jim Beami suvepäevi, kus on ka Sunseti üritus,» rääkis Turu. «Peame kõigile selgitama, et seekord maksan ja tellin mina.»

Diskor Andres Soo ütles, et Laubrele kuuluvad ööklubid on venitanud tasumisega juba ligi aasta. Raha tuleb sageli oodata mitu kuud, enne kui mingi osa laekub, lisas Soo. Ta ütles, et temale võlgu oldavad summad jäävad vahemikku 10 000--20 000 krooni.

Diskor Ivar Männik teab, et näiteks Sunseti klubi Pärnus vajab suvehooajal nädalas 14 diskorit. Ta kahtleb, kas sellisel hulgal diskoreid õnnestub praegu Sunseti meelitada.

Mitmed diskorid väidavad, et pidevalt edasi lükatud võlad olid põhjuseks, miks Laubre ööklubidesse diskoreid vahendanud Andreas Lukin lõpetas temaga koostöö. Lukin ise põhjendas seda ajanappusega.

Lauri Laubre tunnistas eelmisel nädalal, et klubidel on olnud raskusi, kuid need on tingitud ööklubide struktuurimuutustest. «Kuna Pärnu Sunseti näol on juurde ostetud veel üks suur klubi, on toimunud muutusi organisatsiooni töös, kaasa arvatud raha liikumises,» ütles Laubre.

«Sellest tingitult on meil olnud probleeme tähtaegadest kinnipidamisega,» tunnistas Laubre. Tema väitel ei tohiks praegu diskoritele üleval olla enam mingeid võlgu.

Klubi Dekoltee haldaja ASi Noxtun mullune puhaskasum oli 38,9 miljoni kroonise käibe juures 4,84 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing