Sabotaa?iavastaja

19. mai 1998, 00:00

Unicord Max on mõeldud kuni 16 värvi- või must-valge videokaamera piltide jälgimiseks ja salvestamiseks.

Seadmel on sisseehitatud multiplekser, liikumisdetektor iga videokaamera jaoks ja lisaseadme abil on võimalik juhtida videokaamera pöördaluseid ja zoom-objektiive.

Salvestamine toimub kas pidevalt, kaamera vaateväljas liikumise peale või alarmisisendisse antava signaali peale.

Võrreldes videomagnetofoniga on selle seadme pilt parema kvaliteediga (värvipilt: 450 TV-rida, VHS 250 TV-rida, S-VHS 400 TV-rida) ning salvestuste kontrollimine ja vaatamine oluliselt mugavam ja kiirem. Saab valida väga erinevate salvestusre?iimide vahel.

Digitaalne salvestus on kaitstud turvakoodidega. Seda pole võimalik muuta ega võltsida.

Seadet Unicord Max on otstarbekas kasutada kõrgendatud turvalisusega videojälgimissüsteemides, nagu pangad, lennujaamad, militaarsed objektid jne.

EKSPERTHINNANG Argo Kivilo
AS Alarmtec tegevdirektor
Seade parandab videosüsteemi tavaliselt kõige nõrgemat lüli, salvestatud materjali taasesitust. Seni mõjutasid selle kvaliteeti kaamera ja magnetofoni TV-ridade erinevus, lindi kulumine ja venituskohad.

DAT-kassettide ning kõvaketta mälu kasutamine võimaldab salvestatud materjali kaaderhaaval läbi vaadata ning vajadusel teha videoprinteri abil kvaliteetse väljatrüki.

Seadme suhteliselt kõrget hinda kompenseerivad sisseehitatud multiplekser, liikumisdetektor ning videokaamerate juhtimisseade.

Kuna paljude riikide kohtusüsteemides aktsepteeritakse turvakoodiga kaitstud digitaalsalvestust tõendusmaterjalina, on seadme kasutamine kõrget turvalisuse astet nõudvatel objektidel igati põhjendatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing