31. mai 1998 kell 22:00

Kolm tippmeest üle teiste

Tallinna linnakantselei personalijuht Ülle Lõhmus hindab kolmes ettekandjas eelkõige järjekindlat tööd, analüüsi- ja sünteesivõimet, tänu millele on jõutud praeguse tasemeni.

Ühispanga asepresident Janek Mäggi arvab, et Aadu Luukas on Eesti kõige edukam tippjuht.

«Kõige parem näide sellest, kuidas oma isiku kaudu müüa edukalt enda firmat. Temaga ei ole seotud ühtki skandaali ega probleemi. Tõeline edukuse lugu,» märgib Mäggi.

Koger & Sumbergi Grupi turundusjuht Katri Triin Gergents ei taha kedagi esinejatest esile tõsta ja lisab, et sarja väärtus tuli välja selle terviklikkusest ja iga esineja oli omamoodi huvitav.

Dunkri Kaubanduse ASi juhatuse liige Kristjan Kaleviste hindab parimateks Paulig Balticu juhatuse esimehe Tiit Nuudi ja Norma juhatuse esimehe Peep Aaviksoo ettekannet tänu süstemaatilisusele ja praktilises elus kasutatavatele nõuannetele.

Poolteise kuu pikkusel seminaril osalemiseks tuli soovijatel kirjutada kuni poolteise lehekülje pikkune essee teemal: Minu arvamus Eesti majandusotsustest.

Pro Konsultatsioonide juhatuse esimehe Mait Raava sõnul andis essee kriteeriumi, mille põhjal osaleda soovijate vahel valikut teha, et moodustada ühtlase tasemega huvigrupp, kes diskussioonil aktiivselt osaleks.

Eesti Telefoni Teleteenuste äriklientuuri direktor Sven Hail ei pea essee kirjutamist probleemiks. «Tuli ennast pingutada ja mõelda veidi maailma asjade üle järele.»

ASi Kaupmees turundusjuht Jaana Pütsepp möönab, et alguses tundus essee kirjutamise nõue seminarile saamiseks pisut pentsik, kuid pärast korraldajatepoolseid põhjendusi kujunes see endale esitatud väljakutseks.

Hetkel kuum