Pihkva kommertskoda loob sidemeid

02. juuni 1998, 00:00

Pihkva kommertskoda (PKK) loodi viis aastat tagasi ja selle põhitegevuseks on Pihkva ligi 400 ettevõtte tutvustamine ning ettevõtlusmesside korraldamine.

«Meie igakevadine tipphetk on ettevõtlusmessi Pskovekspo korraldamine,» ütles PKK direktor Tamara Hudevit?. Tema sõnul korraldab PKK ka temaatilisi messe, näiteks märtsis peeti Pihkvas kergetööstusmess ja jõulude ajal toidumess. Oktoobris tuleb Pihkvas ehitusmess.

«Idee rahvusvahelisi ettevõtlusmesse korraldama hakata tuli meie sõpruslinna Kuopio ettevõtjailt,» ütles Pihkva linnapea Aleksandr Prokofjev. Tema sõnul osales viis aastat tagasi esimesel Pskovekspo messil 25 ettevõtet, tänavu oli üle saja firma viiest riigist.

Pihkva kommertskoda annab välja ka ennast ja Pihkva ettevõtteid tutvustavaid materjale nii vene kui ka inglise keeles.

Euroopa Liit (EL) valis Pihkva kommertskoja Venemaa-poolseks esindajaks rahvusvahelises ärivõimaluste arendamise (BOD) programmis, mille eesmärk on lähendada Rootsi, Soome ja Eesti idapoolsete maakondade ettevõtete läbikäimist Pihkva ettevõtetega.

«Loodan, et BOD-programmi raames Tartus ja Pihkvas korraldatud seminarid ja eelolevad ettevõtjate kohtumised Norrtäljes ning Turus elavdavad vastastikust koostööd,» ütles Hudevit?.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing