Ruloo ülalt avanevatele akendele

10. juuni 1998, 00:00

Ülalt avanevate niinimetatud saksa tüüpi akende ja katuseakende puhul on probleemiks aknakatted, sest tavalised rulood jääksid nende puhul inetult rippu. LAPARO aknaruloo rullmehhanism ja juhtrajad kinnitatakse kruvidega akna klaaspaketi liistude külge. LAPARO ruloo katab akna klaaspinna kindlalt ka tuulutamiseks kaldu avatud akna korral -- juhtraudades jooksev rulookangas ei jää rippuma ega hakka tuulega laperdama.

LAPARO ruloo kuulub akna juurde nii funktsionaalselt kui ka visuaalselt.

Ruloo ülaservas paikneb ümar 2,5 cm laiune ruloorulli hoidja. Rullmehhanismi katteid ja ruloo juhtradu on saadaval neljas värvitoonis: valge, pruun, bee? ja mahagon.

LAPARO ruloode valik ulatub metalsetest materjalidest kuni lastetoa akendele mõeldud meeleolukate kangamaalinguteni välja. Tänavaäärsete bürooakende jaoks saab valida spetsiaalse rulookatte, mis paistab seestpoolt vaadates läbi, kuid varjab kontoris toimuva võõra pilgu eest.

Lihtsa aknakatte funktsiooni kõrval vähendab LAPARO ruloo talvel ka klaaspaketi soojuskadu. Kuumadel suvepäevadele kaitseb LAPARO ruloo ruume aktiivse päikesevalguse ja sisustust pleegitava UV-kiirguse eest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing