Motorola ei karda koormatud levi

18. juuni 1998, 00:00

Motorola hakkab peagi tootma kahesüsteemset mobiiltelefoni cd 920. Telefon töötab nii tavalises GSM 900 kui uues GSM 1800 võrgus. Viimane toimib Eesti Mobiiltelefonil Tallinna kesklinnas. Kui cd 920 satub ülekoormatud piirkonda, siis võib ta automaatselt sagedust vahetada ja kõne jätkub märkamatult juba 1800 võrgus. Peale eri sageduste kahel võrgul olulist vahet ei ole.

Nagu Motorola varasemgi telefon d 160 on uus mudel ovaalse kujuga.

Motorola cd 920 heaks omaduseks on vibreeriv kõnemärguanne.

Kõige mugavam on panna telefon re?iimile, kus ta kõnet vastu võttes kõigepealt vibreerib ja alles seejärel heliseb. Kokku on kõnemärguandeid üksteist, neist üks meloodia.

Uus Motorola toetab pea kõiki Eesti operaatorfirmade pakutavaid lisateenuseid -- SMS-lühisõnumid, kärjeteade, suunamine, faksiteenus, numbrinäit, kõnepost jms.

Motorola cd 920 sisse on ehitatud kõnesalvesti, kuhu saab jäädvustada ja hiljem ette mängida kolm minutit vestlust, vajadusel mitmes osas. Kahjuks jääb lindile ainult vastaskõneleja tekst.

Uuel Motorolal on hea graafikaga ekraan, kus on kolm rida teksti ja kaks rida sümbolite jaoks. Sümbolite real asub ka kell.

Menüü ülesehitus on loogiline, võimalik on liikuda ühe tasandi haaval nii edasi kui tagasi. Eraldi nupu alt avaneb üheksa põhifunktsiooniga lühimenüü.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:42

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing