Integreeritav valvesüsteem

15. juuli 1998, 00:00

Integreeritud valve-, läbipääsu, otsingu-, andmeedastuse ja videosüsteemi Europlex 3 GS oluliseks eeliseks on võimalus lugejail ja läbipääsu klaviatuuridel üksikuid tsoone valvesse seada ja maha võtta.

Teine oluline täiendus on kontrolleri võime töötada väga erinevate kaardilugejatega. Selleks on kontrolleril eri re?iim, kus loetakse sisse kaardilugeja formaat. Nii tekib võimalus kasutada varem installeeritud või millegi poolest tellijale sobivaid kaardilugejaid. Loomulikult võivad need olla nii magnetkaardi, kontaktivaba kaardi kui ka 3 m kauguselt toimiva aktiivse distantskaardi lugejad. Oluliselt on paranenud 3 GSi tarkvara seis. 3GS+ tarkvara võimaldab ühendada arvutis nii läbipääsu- kui ka valvesüsteemid. Seejuures on endiselt lähtutud põhimõttest, et juhul kui arvuti rivist välja langeb, saab kõiki juhttoiminguid teha ka süsteemi sõrmistelt. Esimesed selle süsteemi versioonid ilmusid aasta tagasi. Nüüd kujutab 3 GS ka ainult läbipääsusüsteemina endast tõsist konkurenti klassikalistele kaardisüsteemidele.

Valvekeskuse kõige olulisemaks lisavõimaluseks võib lugeda läbipääsusüsteemi moodulite kasutamist valvesüsteemi osana.

Kuna 3 GSi laiendusmoodulite omavaheliseks ühendamiseks kasutatakse ringvõrgu põhimõtet, kus valvekeskus on moodulitega ühenduses nii päri- kui vastupäeva, on süsteem väga töökindel. Ühenduskaabli katkemise järelgi jätkab süsteem oma ülesannete täitmist. Tänu mälule ja akutoitele saab läbipääsumoodul iseseisva keskusena töötamist jätkata ning andmeid säilitada.

Kuna kasutatav tarkvara võimaldab ühtsesse süsteemi lülitada kuni 12 valvekeskust, saab 3 GSi alusel välja ehitada väga põhjalikke ning mahukaid valvesüsteeme.

Seadmeid tundes võime kinnitada nende töökindlust ja kvaliteeti. Headust kinnitab ka see, et neid kasutatakse laialdaselt suurtes tööstusettevõtetes ning panganduses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing