Kahe firma ühine kontorihoone Tabasalu lähedal üllatab punaste akna- ja usteraamide ning suure klaasist fassaadiga.
Ühe rentniku, ASi Ofelia peadirektori Toomas Tapupere sõnul on nii avara fuajee kui koridoride otstes olevate suurte akende kujundamisel arvestatud firma soovi, et uues majas oleks palju valgust.
Sisekujundaja Kersti Annuse sõnul soovis tellija, et juba kujundusest oleks aru saada, et selles majas töötab kaks firmat.
Mõlemad tiivad on konstruktsioonilt sarnased, tellija soovitud erinevust näitab värvilahendus. Mõlemas kontoris domineerivad punase ja kollase toonid, mis leevendavad valgetest koridoriseintest õhkuvat liigset külmust.
Avaras fuajees seisab kahe sekretäri töölaud. Tüüpmööbli juurde projekteeritud kaarjad metallosad piiritlevad töökohad. Valgustid fuajees on peidetud ripplae taha, lampe märkab alles valguse sisselülitamisel. Mööda kiviplaatpõrandat jõuab tööruumidesse, kus on põrandakattena kasutatud laminaatparketti ja mis on sisustatud naturaalsest kasest mööbliga.
Kersti Annus peab valitud mööbli suurimaks võluks heledat tooni -- puitu on pisut peitsitud vaid direktorite tööruumides.
Keerdtrepp juhatab fuajeest teisele korrusele, kus sauna- ja puhkeruume ilmestab nii seinte kui mööbli särtsakam värvivalik.
Annuse sõnul jääb valminud kontorihoone talle meelde kui linlik maja looduses, millele puitmööbel siiski omajagu naturaalsust lisab.
Seotud lood
Et riigiametid või elutähtsate teenuste osutajad pakuvad küberkurjategijatele huvi ei üllata kedagi. Tõsiasi, et igapäevaselt rünnatakse ka väikeettevõtteid tuleb ilmselt paljudele uudisena – sageli ka neile endile.
Enimloetud
3
Tesla ostuga võiks oodata
6
“A kust leiad sina ööga 100 000 eurot?”
Viimased uudised
Puudujääv elekter tuleb turult osta
Hetkel kuum
Tesla ostuga võiks oodata
“A kust leiad sina ööga 100 000 eurot?”
Tagasi Äripäeva esilehele