Seminaril Haapsalus saab merel sõita ja mudavanne võtta

29. juuli 1998, 00:00

Omapära on nii suurtel kuika väikestel seminarikohtadel: suurtel ametlikkus, väikestel kodusus. Igaüks valib selle, mis talle parasjagu meeldib. Muidugi kui poleks ruumi valikul tõenäoliselt kaalukaimat tegurit -- konverentsigrupi suurust. Kui eelmisel korral peatusime pikemalt Haapsalu suurematel seminaripindadel, siis seekord oli tabelisse pääsemiseks vaja vähem kui 30 kohta.

Päeva Villa kaks rohelist maja asuvad Haapsalu eramajade rajoonis, olles ümbritsetud veel mõnest omataolisest, kuid ülejäänud majade hoovides niidavad pereisad muru. Päeva Villa iga tuba kannab eripärast nime, olles ka disainitud sellele vastavalt. Olemas on Valge Daami ja T?aikovski tuba, ei puudu ka Ärimehe tuba. Gruppidele pakub Päeva Villa 10% hinnaalandust ilma leppeta ja võimalik on kokku leppida enamateski soodustustes.

Fra Mare pakub soodustusi sõltuvalt hooajast ja grupi suurusest. Puhkekeskus asub Paralepa rannas, männimetsa all. Peale asise konverentsiteenuse pakub Fra Mare veel mudaravi, massaa?i, veealust massaa?i, laser- ja elektriravi, parafiin- ja muusikateraapiat ning ürdi- ja pärlivanne. Rühmajuhid korraldavad linna- ja maakonnaekskursioone ning tantsuõhtuid.

Roosta Puhkeküla hinnad erinevad hooajati. Kõige rohkem tuleb teenuste eest maksta juunist augustini ja kõige vähem jaanuarist aprillini ning oktoobrist 30. detsembrini.

Ühe magamistoaga puhkemaja kahele maksab olenevalt hooajast 590--960 krooni. Kolme magamistoaga maja kuuele inimesele on 1380--1740 krooni. Majadesse on võimalik teha lisakohti, mis maksavad jällegi olenevalt hooajast 120--180 krooni. Kui konverentsile lähevad mammad, siis Roostasse võib alla kuueaastased lapsed kaasa võtta, ilma et selle eest maksma peaks. Peale selle on kaasa võetud lastele Roostas ehitatud kiiged ja mänguväljak. Vanematele on olemas terviserada, rannavõrkpalli plats, külakiik.

Vastavatud Promenaadi hotell asub Haapsalu kesklinnast 10 minuti jalutustee kaugusel mererannas. Naabrusesse jääb jahisadam, kust on võimalik tellida jahisõite grppidele tutvumaks Lääne-Eesti saarestikuga või teha niisama lõbusõite merel. Hotelli kallimate tubade akendest paistab meri. Esimese korruse rõdudelt pääseb otse terrassile. Osa hotellist asub Villa Pelzeris: renoveeritud ajaloolises ehitises. Soodustused on kokkuleppel, olenevalt grupi suurusest ja külastusajast.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:49
    Otsi:

    Ava täpsem otsing