Shell venitab EK tanklaketi ülevõtmisega

12. august 1998, 00:00

Shell Eesti ASi juhatuse liige Kaido Kaare ütles, et renoveerimisprojektide mittekäivitumine on seotud mitteäriliste põhjustega. Varem on Kaare väitnud, et põhjuseks on firmasisesed viperused ning et hetkel on tegu vaid tehnilise probleemiga.

EK endine direktor Henn Pärn kommenteeris, et asi on pigem selles, et jälgitakse veel, kuidas logode vahetamine võib mõjutada läbimüüki.

EK ja Shelli tanklates on hinnad küll ühtlustunud, kuid seni ei saa Shelli kaardiga osta EK tanklatest ning paljudes EK keti tanklates pole ka esindatud Shelli toodang.

EK Kadrioru tankla juhataja Raivo Hein ütles, et kui probleem oleks pelgalt tehniline, siis ei oleks see nii kaua lahenduseta. Hein ütles, et jaamade poole pealt taandub kõik olemasolevale rendilepingule ning Shelli pakutavatele alternatiividele. Kuna läbirääkimised sel teemal kestavad, siis keeldus ta täpsustamast, milles seisnevad kaupmeeste ja Shelli vahelised erimeelsused ja kas see on põhjus, miks pole hakatud rekonstrueerima EK jaamu.

Kaido Kaare väitel ei kahetse Shell mingil juhul EK tanklaketi ostmist ning välistatud oleks ka variant, et Shell võiks arutada EK keti edasimüümist.

Ka Pärn avaldas arvamust, et EK oli ostjale väga hea tehing, sest Shellile oli tähtis see turuosa, mida EK valdas ning tekkis võimalus see odavalt kätte saada.

Shell ostis 31 tanklast koosneva EK keti umbes 10 mln dollari eest tänavu varakevadel.

Shellil on Eestis seitse tanklat.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing