1. september 1998 kell 22:00

Vanni saab eraldada ruloovaheseinaga

Ruloovahesein on mõeldud asendamaks tavalist vannikardinat või plastiklükanduksi. Avatud olekus vabastab ruloo vanniesise pea sajaprotsendiliselt, suletuna aga takistab vee pritsimist väljapoole vanni piirkonda.

Ruloovahesein on valmistatud alumiiniumraamist ja kõrgtehnoloogilisest pressitud kilest, mis tagavad tema roostekindluse ja pika kasutusea. Toote eeliseks on elegants, ruumisäästlikkus ja lihtne paigaldus.

Ruloovaheseina paigaldamiseks läheb vaja mõõdulinti, loodi, pliiatsit, silikoonpüstolit, kruvikeerajat ja trelli. Tootega kaasas olevad kruvid ja tüüblid on ette nähtud vaheseina raami kinnitamiseks tellisseinale. Vaheseina kvaliteetse paigalduse eelduseks on 90° nurga all paika pandud konstruktsiooni nurgad vanni ja seina vahel.

Vahesein paigaldatakse vanni servale seinast seina. Vanni ja seina vahelised kontaktipinnad tuleb väljastpoolt silikoontäidismassiga veekindlaks tihendada.

Du?ikardinate puhastamiseks ei ole soovitav kasutada abrasiivseid puhastusvahendeid -- niiske lapiga pühkimisest piisab.

Nailonribisid ja põikliiste ei tohi õlitada.

Roloovahesein on valget värvi ja kuulub vannitoafurnituuride tootesarja, mille uudsuseks on see, et nad on valmistatud värvitud või kroomitud alumiiniumist.

Hetkel kuum