Turvasüsteemide haldaja

29. september 1998, 00:00

N-750 on uus toode, mis võimaldab hallata ehitise kõiki turvasüsteeme. Ta täidab valve ja läbipääsukontrolli ülesannet ning on ühendatav kõigi tsentraalsete valvekeskustega.

Valvesüsteemina iseloomustab seadet suur valvetsoonide ja alade arv.

Alasid saab juhtida ükshaaval või grupikaupa, luues niiviisi igale kasutajate grupile tema vajaduste kohase lihtsalt kasutatava alamsüsteemi.

Koodi sisestamise moodulid on selgelt loetava tablooga. Iga funktsiooni jaoks on eraldi klahv, nõnda pole vaja meeles pidada keerulisi numbrikombinatsioone ja eksimise võimalus on väike.

Valveandurid paigaldatakse adresseeritavale andmesiinile, mis vähendab montaa?ikulusid ja suurendab turvalisust.

Sama keskseadet saab kasutada ustest läbipääsu korraldamiseks. Juhul kui valvesüsteemi juhtimispuldid on juba olemas, jääb lisada vaid kaardilugejad.

Keskseadme mälus on ruumi 1800 kasutajakoodi ja kaardinumbri jaoks. N-750 võimaldab kasutada kuni 24 kaardilugejat, mis on täiesti piisav keskmisest suuremagi hoone turvalisuse tagamiseks.

Süsteem on autonoomne ja tänu akudele säilitab töövõime ka voolukatkestuse korral.

Lisavõimalusena pakutav operaatori tarkvara töötab Windowsi keskkonnas ja abistab ülevaatlike raportite koostamist. Arvuti olemasolu pole aga kohustuslik.

Seade on eriti efektiivne hoones, kus asub mitu firmat ja on palju kasutajaid.

EKSPERTHINNANG Indrek Randmaa
AS Claudia Turvasüsteemid
Kirjeldatud valvesüsteemi heaks omaduseks on suur üksteisest sõltumatute valvealade arv. Seetõttu sobib ta hästi valvekeskuseks büroohoones, mis on jagatud paljude firmade vahel.

Kasutajale teeb süsteemi sobivaks see, et valve- ja läbipääsusüsteem on integreeritud. Selliste süsteemide puhul määrab kasutamise mugavuse ja süsteemi võimalused arvuti tarkvara ja selle töökindlus.

Süsteemi miinuseks võib lugeda suhteliselt kõrget hinda ja väikest kaardilugejate arvu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing