14. oktoober 1998 kell 22:00

Peeglimäng näitab pidutsejaid mitmest küljest

Talveaias on koht, kust peeglisse pilku heites vaatad endale otsa pika läbipaistva koridori lõpust. Teine koht peeglis paljundab sind nii umbes viies eksemplaris.

Talveaia eksootiliste taimede rahustavalt mõjuvasse õhkkonda tekkinud uus kujundus mõjub isikupärasena.

See, et saalis oleks midagi lõbusat ja meeldejäävat, oli tellija soov. «Tulin neile vastu ja igatahes ei kahetse,» sõnab Maile Grünberg (AS Grünberg). Tegu on ikkagi ju lõbustuskohaga.

Punastes ja rohelistes toonides toolide ja laudadega ruumi pilgupüüdjaks on peeglitega vahesein, mille jätkukohtade vahale on tõmmatud värvi muutev kiudoptiline valgusti. Nii paistab saal kogu oma ilus välja just õhtuti.

Rootsi laud, mis seisab seina ees, on alati rikkalik, naerab Maile Grünberg, kõike on ju mitmekordselt. Saali perspektiivimängud peeglis on ootamatud ja põnevad.

Silmapaistvust lisab ruumile vesi, mis langeb peente joontena mööda värvi vahetavaid kiudoptilisi valgustiniite alla, kividega täidetud tiiki. Et klaasseinte ääri mööda kulgeva pika punase diivani seljatoest disainimise käigus vaid rull on alles jäänud, võideti seesolijatele rohkem kaunist vaadet ümbritsevale loodusele ja veesilma äärsele piknikukohale.

Helelillade seintega baariruumi letti kaunistab eritellimisel tehtud halogeenlamp, millele tema kuju järgi on nii külastajad kui oma maja töötajad andnud mitmeid nimesid, üks neist raudpuu.

Baarileti vastasseina mahuka riidekapi uksedki peegeldavad enda ees seisjaid.

Hetkel kuum