Cosmoklariga hooldatud aknad kestavad kauem

04. november 1998, 00:00

Cosmoklari aknahoolduskomplekt on mõeldud aknaelementide puhastamiseks ja õlitamiseks, et tagada nende võimalikult pikk eluiga.

Cosmoklari kodukomplekt sisaldab lahustivaba puhastuspiima, mis sobib kõigi valgete PVC-akende, ruloode, elokseeritud ja lakitud alumiiniumakende ja -uste ning polüuretaanakende puhastamiseks. Puhastuspiim on abrasiivne intensiivpuhasti, mis puhastab tõhusalt ja pinnasäästlikult, sisaldades samas nahka hoidvaid ja antibakteriaalseid koostisosi. Neutraalse pH-ga ja fosfaadivaba puhastuspiim ei põle.

Kummitihendite hooldamiseks on komplektis kummihoolduspulk, mis annab tihenditele pehmuse ja takistab nende enneaegset pragunemist, pealegi ei külmu tihendid talvel profiili külge kinni. Hoolduspulk on lõhnatu ja sisaldab looduslikke tooraineid. Mustusest puhastatud akna- ja uksetihendite kuiva pinda määrida kergelt kummihoolduspulgaga kaks korda aastas. Saadaval on ka vedel kummihooldusvahend.

Aknasuluste ja ?arniiride hooldamiseks kasutatakse suluseõli, mille abil saab vältida metallide kuivhõõrdumisest põhjustatud lisakahjustusi ning mis kaitseb suluseid ka korrosiooni eest ja soodustab akna sulgemis- ja avamismehhanismide pehmemat tööd. Õli on lõhnatu, vaigu- ja happevaba. Suluseid on soovitatav õlitada kaks korda aastas.

Cosmoklari hoolduskomplekti sisu võib soovi korral varieerida ja täiendada puhastusrätiku, klaasikraaperi, grafiitpulbri ja muu taolisega. Aknahooldusvahendite sarja kuuluvad samuti Cosmoklar Colori eripuhastusvahend õrnadele pindadele ja tugevatoimelisi mustuse eemalduskomponente sisaldav klaasipuhasti.

Hooldusvahendid on akna- ja uksetootjate tarbeks ka suuremates mahutites (250--1000 ml).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 19:15

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing