Konverents mõisa viinaköögis

Tiina Salumäe 26. november 1998, 00:00

Lääne-Virumaa üheks vaatamisväärsuseks on kindlasti hästi korda tehtud mõisad. Seekord pakumegi nelja võimalust pidada konverentsi kas vanas mõisahoones või siis silmside kaugusel neist.

Sagadi koolituskeskus asub Lahemaa rahvuspargis, rannikust kuue kilomeetri kaugusel. Sagadit ümbritseb väga mitmekesine loodus ja keskuse lähedusse jäävad suured metsad. Võsu jääb Sagadi koolituskeskusest 10 kilomeetri kaugusele ning kaugele ei jää ka kaks naabermõisa: Palmse ja Vihula. Sagadi koolituskeskus teeb koostööd Pallase tallidega ja nii on võimalik keskusesse konverentsi pidama minnes vaheaegadel kas ratsutada või siis saaniga sõita.

Olgugi, et Malva-Essu mõisas on kõik toad kahekohalised, tuleb tabelis näha olev hinna erinevus sellest, et kallimate kohtade puhul on vanasse majja igasse tuppa sisse ehitatud du?? ja WC, odavama variandi puhul on kolme toa peal üks sanitaarsõlm. Malva-Essus saab käia suures saunas, mängida minigolfi ja piljardit.

Malva-Essu mõisa ümber on suurepärane vana park.

Kohala mõis pakub peale tabelis näidatu võimalust rentida 9500 krooni eest kaheks päevaks kogu mõis. Pakett sisaldab ruumide renti, majutust kuni 50 inimesele koos hommikusöögiga, kaht kohvipausi, tehnika kasutamist ja sauna.

Paketi võlu on privaatsus, mida kogu kompleksi üürimine grupile võimaldab. Peale selle asub mõis Kunda jõe kaldal inglise stiilis pargi keskel. Nagu Malva-Essu mõis pakub ka Kohala ratsutamist ja saanisõite.

Palmse Park-Hotell asub Palmse mõisa vanas viinaköögis. Kokkuleppel Lahemaa külastuskeskusega toimuvad kontserdid palmimajas ning vaadata saab ka Palmse mõisa härrastemaja. Kui külalistel huvi on, võib korraldada kogu Lahemaad hõlmavaid ekskursioone.

Kõik neli pakuvad oma klientidele võimalust saunas käia ning kamina ees istuda. Eriti meeldiv tundub see kindlasti pärast saanisõitu või pikka jalutuskäiku talvises metsas või pargis.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 08:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing