Juhtmeta telefon vabastab faksi juures käimisest

17. detsember 1998, 00:00

Philips tõi turule uue fakside tandemi Magic ja Magic Vox. Kahe mudeli peamiseks erinevuseks on automaatvastaja olemasolu Magic Voxil. Uustulnukad on kujundatud küllaltki väljakutsuvalt, näidates lähituleviku kontoritehnika disainitrende.

Uue võimalusena saab mõlemale faksile integreerida juhtmeta telefoni. See võimaldab nii väiksema ja liigendatud kontori kasutajal kui ka kodukasutajal mugavalt ringi liikuda ja traadita telefonile tulev faksikõne faksimasinasse suunata.

Mõlemad faksid kasutavad A4 formaadis paberit. 50-leheline paberikassett peaks tagama ka nädalavahetuseks piisava paberivaru. Kui paber aga lõpeb, on võimalik veel 25 lehekülge mällu salvestada ja hiljem välja printida(see omadus on Magic Voxil).

Faksi displei kella, kõneaja ning kuupäeva näiduga võimaldab näha ka mälupesast valitud telefoni- või faksinumbrit. Faksidel on 10 kiir- ja kuni 50 lühivalimismälu. Infot saab mällu salvestada alfabeetilises järjekorras. Sõltuvalt mudelist 16 või 32 halltooni printimisel rahuldab väike- ja tavatarbija kvaliteedinõuded.

Ööre?iim käivitub automaatselt valitud ajal, lubades kodutarbijal und nautida, kõik kõned suunduvad vastavalt soovile faksile või faksiga liidetud automaat-
vastajale. Samuti saab fakse saata etteantud kellaajal.

Faksi seadeid saab muuta, ilma et kaoks aparaadi mälu või automaatvastajas olevad teated. Standardvarustuses on tindikile rull 50 koopiale, seda saab laiendada 300 koopiani.

Help-klahv lubab viies eri keeles saada kiire lühikokkuvõtte faksi või automaatvastaja kasutamisest, seda nii prindituna kui ekraanile. Magic omab nn käed-vabad valimist, Vox ka käed-vabad rääkimis-
võimalust.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing