13. jaanuar 1999 kell 22:00

3Mi uus projektor ühildub dokumendikaameraga

 

valgusvoog- 600 lm

ekraani diagonaal- 53--610 cm

resolutsioon- 600x800 (SVGA), ka VGA ja XGA

ühilduvus- PC ja Mac

mõõtmed- 23,9x12,5x33,7 cm

kaal- 4,9 kg

hind- 78 000 krooni

Järgmisel nädalal müüki jõudev 3Mi uus multimeediaprojektor MP8625 on mitmekülgne kontoriseade, mis on mõeldud palju liikuvatele koolitajatele ja lektoritele, kuid sobib ka statsionaarselt firma nõupidamisteruumi.

Uuel keskmise hinnaklassi projektoril on täielikud multimeedia võimalused. Peale arvuti- ja videopildi võimaldab see dokumendikaamera abil näidata kolmemõõtmelist eset. MP8625 jätkab tendentsi, et projektorid muutuvad kaalult kergemaks ja nende resolutsioon kasvab. Valgusvoog 600 ANSI luumenit tagab esitlusel selgejoonelise ja kõrge kvaliteediga kujutise. Lambi eluiga on 2000 tundi.

Projektoril on PC- ja videosisend, MP8625 ühildub ka sülearvutiga. Aparaadi juurde kuuluvad laserkiirega kaardikepp, kergesti ühildatav dokumendikaamera (maksab 9400 krooni) ja sisseehitatud digitaalse kujutise suurendaja.

Projektoril on 16,7 miljonit värvi SVGA resolutsioonis. 90 protsenti Eesti arvutitest on sama resolutsiooniga. Kasutada saab samuti XGA ja VGA resolutsiooni pilti.

Stereovaljuhääldid on aparaati sisse ehitatud, heli võib vajadusel kuulda ka väliskõlaritest.

Üheaegselt saab esitada kaht kompuutri- ja kaht videosignaali. Süsteemi sisseehitatud objektiiv laseb esitajal kujutisi suurendada ja refokuseerida.

Uue projektori esitlusvahendite hulka kuuluvad tühi ekraan, taimer, laserosuti, ekraani osaline avamine, suurendus ja hiire emuleering.

Standardvarustusse kuuluva kaugjuhtimispuldi abil saab projektori tegevust suunata kuni 12 meetri kauguselt, see aitab muuta presentatsiooni elavamaks.

MP8625-l on kaasas ka Kensingtoni lukk, mis lubab seadme esitluse ajaks kergesti laua külge lukustada.

Hetkel kuum